منطقه 3

در این صفحه اخبار مربوط به منطقه 3 مشهد و شهرداری این منطقه منتشر می شود.
این منطقه از شمال به رودخانه کشف رود، از جنوب به خیابان آیت اله شیرازی و از شرق به خیابان آزادی و بلوار طبرسی و از غرب به خیابان آیت اله عبادی (خواجه ربیع ) و محور جاده کلات منتهی می گردد.شهردار منطقه 3 مجتبی زمانیان وحیدی است. آدرس: خواجه ربیع7-طبقه منفی یک فرهنگسرای قرآن و عترت- تلفن:05131293799

بهسازی معابر منطقه ۳ مشهد با اعتبار ۲ میلیارد و ۲۰۰میلیون ریال برای معمولان

شهردار منطقه 3 مشهد گفت: تاکنون پروژه بهسازی معابرمنطقه3 برای تسهیل در آمد و شد شهروندان معلول پیشرفت 85 درصدی داشته است و امیدواریم این پروژه تا پایان پاییزسال جاری به اتمام برسد.

خواندن بیشتر »

بوستان بهار مشکل امنیتی ندارد

در پی اعلام برخی از شهروندان در خصوص نبود امنیت مکفی در بوستان بهار مسئول فضای سبز منطقه 3 ضمن اعلام اینکه حراست و حفاظت از پارک 24 ساعته بر عهده ناجاست درباره کم کاری احتمالی و برخورد با این گونه موارد قول به پیگیری از نیروی انتظامی داد.

خواندن بیشتر »

تعریض‌پیاده رو خیابان شهید هاشمی‌نژاد از سال آینده

پیاده‌‌رو کم‌عرض و باریک، شلوغی و تردد فراوان، تجمع صنف میوه‌فروشی و چند صنف دیگر همه و همه، از مصائب و مشکلات تردد در مسیر پیاده‌رو ابتدای خیابان شهید هاشمی‌نژاد است.

خواندن بیشتر »

اسکان زائرین پیاده دهه آخر صفر در سالن ورزشی یاس نبی

شهرداری منطقه ۳ مشهد ضمن فضاآرایی این منطقه به مناسبت دهه آخر صفر در سالن ورزشی یاس نبی زائران پیاده را اسکان داد و لوازم آسایش آنها را نیز فراهم آورد.

خواندن بیشتر »