منطقه 12

در این صفحه اخبار مربوط به منطقه 12 مشهد و شهرداری این منطقه منتشر می شود.
منطقه 12 در راستای توسعه شهر مقدس مشهد به سمت غرب در سال 1383 با محدوده ای به وسعت 2154 هکتار تاسیس گردید.شهردار این منطقه احمد محبی می باشد.آدرس: بزرگراه آیت ا..هاشمی رفسنجانی ، بلوار الهیه،میدان ولیعصر(عج) تلفن: 05135313600

شهردار مشهد بر سرعت بخشیدن به روند عملیات اجرایی ساماندهی و بازپیرایی پیشخوان آرامگاه فردوسی تاکید و دستورات لازم را دراین زمینه به مدیران پروژه ابلاغ کرد.

شهردار مشهد مقدس بر تدوین استراتژی عمرانی و گردشگری محدوده منفصل شهری توس تاکید کرد. 

خواندن بیشتر »

رشد ۸۶ درصدی تعداد پروانه های صادر شده در منطقه ۱۲

شهردار منطقه 12 مشهد گفت: رشد 86 درصدی تعداد پروانه های صادر شده احداث بنا در 6 ماهه اول سال 97 و رشد 131 درصدی این پروانه ها به لحاظ مساحت در منطقه 12 مشهد رخ داده است.

خواندن بیشتر »

بازدید میدانی شهردار منتخب و برخی اعضای شورای شهر از پروژه پیشخوان آرامگاه فردوسی

محمدرضا کلایی شهردار منتخب مشهد ضمن بازدید از کارگاه پروژه پیشخوان آرامگاه فردوسی از جدول زمان‌بندی و پیشرفت فیزیکی این پروژه اطلاع حاصل کرد

خواندن بیشتر »

آغاز عملیات بازپیرایی و ساماندهی پیشخوان آرامگاه فردوسی در منطقه ۱۲

مراسم آغاز عملیات اجرایی ساماندهی و باز پیرایی جلوخان آرامگاه فردوسی با حضور استاندا ر خراسان رضوی ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مشهد ، شهردار منطقه 12 و معاون رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور در آرامگاه فردوسی برگزار شد.

خواندن بیشتر »

شهردار منطقه ۱۲ مشهد: پس از سالها اولین گام عملی در راستای احیای شهر تاریخی توس برداشته شد

در عرض چند دهه گذشته و در ادوار مختلف تلاشهای فراوانی برای عمران و آبادانی شهر تاریخی توس صورت گرفت اما به هر روی تقریبا هیچ یک از این تلاشها در عمل به دستاورد ملموسی منتهی نشد.

خواندن بیشتر »

تشدید فعالیت های اجرایی عمرانی و خدمات شهری در منطقه توس

معاون اجرایی شهرداری منطقه دوازده از تشدید فعالیت های اجرایی عمرانی این شهرداری در حوزه های فنی و عمران ، فضای سبز ، خدمات شهری و زیست محیطی ،حمل و نقل و ترافیک و فرهنگی در ناحیه منفصل توس در منطقه دوازده خبر داد.

خواندن بیشتر »

ارسال ۶۰۴ پرونده تخلف ساختمانی به کمیسیون ماده ۱۰۰ توسط شهرداری منطقه ۱۲

معاون شهرسازی شهرداری منطقه دوازده مشهد ضمن اعلام آمارهای شش ماهه نخست سال جاری در حوزه مقابله با تخلفات ساختمانی از ارسال ۶۰۴ پرونده تخلف ساختمانی به کمیسیون ماده ۱۰۰ قانون شهرداری ها در شش ماه نخست سال ۹۷ خبر داد. مهدی ولی زاده از آمار پرونده های ارسالی تخلفات …

خواندن بیشتر »