صفحه اصلی / ورزشی / فوتبال

فوتبال

بررسی عملکرد نمایندگان استان در لیگ دسته سوم فوتبال کشور

به اذعان گروه زیادی از کارشناسان وپیشکسوتان فوتبال استان ظرفیت بالا وپتانسیل بی نظیر موجود در فوتبال استان بسیار قابل توجه است و داشتن 1 تیم در لیگ برتر قطعا نمیتواند نیازهای انگیزشی جوانان پرتلاش خراسانی را تامین کند.

خواندن بیشتر »

وقتی فوتبال بازی ۹ نفره می شود: اخلاق گرایی به سبک دهداری در فوتبال خراسان

از سری رقابتهای لیگ فوتبال استان روز پنج شنبه گذشته، شاگردان مصطفی صنوبری علاوه بر کسب یک پیروزی پرگل توانستند از اخلاق ناب فوتبال که مدتهاست در نطفه خفه شده است دوباره رونمایی کنند و تلنگری محکم بر پیکره بی اخلاقی های این روزهای فوتبال بزنند.

خواندن بیشتر »

انتقاد گل محمدی از داور بازی با ماشین سازی: اگر تا صبح هم بازی می کردیم با این داور نمی توانستیم گل بزنیم!

یحیی گل محمدی سرمربی تیم پدیده خراسان پس از بازی با ماشین سازی در نشست خبری گفت: اگر تمرکز بیشتری داشتیم می توانستیم 3 امتیاز را بگیریم و حق ما گرفتن 3 امتیاز بود.

خواندن بیشتر »

هدیه میلیاردی خانزاده به سیاه جامگان و پدیده

گزارش مشهد تریبون با توجه به تعداد بازیکنان شاغل در لیگ ایران در تیم ملی که در جام جهانی روسیه حاضر بودند به اضافه بازیکنانی که در دو سال اخیر مدتی را در لیگ ایران گذرانده‌اند باشگاه‌های ایرانی مجموعا ۲ میلیون و ۵۲۴ هزار دلار از فیفا دریافت خواهند کرد.

خواندن بیشتر »

گل محمدی پیش از بازی با ماشین سازی: امکانات پدیده در حد تیم لیگ برتری نیست/ مشکل زمین و توپ استاندارد داریم

وی ضمن بیان اینکه امکانات پدیده شایسته تیم لیگ برتری نیست، گفت: امیدوارم هواداران با توجه به رایگان بودن بازی ورزشگاه را پر کنند.

خواندن بیشتر »