صفحه اصلی / اجتماعی

اجتماعی

شاید باورنکنید ماهم روزی چون شما بوده ایم

مرکز جامع درمان و توانبخشی بیماران مزمن اعصاب و روان رضویه توس ویژه بانوان که در ۱۱ کیلومتری حدفاصل جاده مشهد قوچان واقع گردیده ۴۰سال است که به مدد خیرین و افراد نیکوکار مشغول خدمت رسانی به بیماران روانی مزمن بی سرپرست یا بد سرپرست است.

خواندن بیشتر »

بهره مندی بیش از ۱۱ هزار بانوی روستایی از برنامه های اداره ورزش و جوانان مشهد مقدس

۵۲ مسابقه در سطح شهر مقدس مشهد با حضور ۲۵۰۰ نفر از بانوان نیز در رشته های مختلف از جمله والیبال، دو و میدانی، ووشو، کراس فیت، دارن و آمادگی جسمانی برگزار شد.

خواندن بیشتر »

رئیس اداره ورزش و جوانان مشهد مقدس: همایش پیاده روی خانوادگی “صبح و نشاط” در مشهد مقدس برگزار می شود

رئیس اداره ورزش و جوانان مشهد مقدس گفت: همایش پیاده روی خانوادگی "صبح و نشاط" جمعه هفته جاری به مناسبت ایام الله دهه فجر به همراه پخش زنده از شبکه سه سیما و جوایز ارزنده ای همچون 10 میلیون تومان وجه نقد برای یک نفر در مشهد مقدس برگزار می شود.

خواندن بیشتر »

جلیلی: تابلوهای لبخند زیبا بودند اما بهتر از این می شد…

تابلوهای لبخند زیبا بودند اما بهتر از این نیز می‌شد، بنده به جای متولیان این تابلوها جملات مذهبی می‌نوشتم و آنها را متناسب با مشهد انجام می‌دادم، به عنوان مثال جمله‌ای از سوی خداوند که می‌فرماید: هرگز مپندارید که شهدا به شهادت رسیدند، آنها زنده و شاد هستند، شهدا تلاش می‌کنند تا شادی خود را با دیگران تقسیم کنند.

خواندن بیشتر »

سلطان ترامادول در مشهد دستگیر شد

حجت الاسلام والمسلمین سیدجواد حسینی معاون دادستان مشهد گفت: از حدود دو ماه قبل نیرو‌های اطلاعات سپاه حر مشهد در پی رصد‌های اطلاعاتی درباره عوامل اخلال در شبکه دارویی و توزیع کنندگان دارو‌های غیرمجاز در عطاری‌ها به سرنخ‌هایی رسیدند.

خواندن بیشتر »

نمره ۱٫۷۵ مشهد از ۵٫۵ از حیث کیفیت زندگی و دورکاری در بین شهرهای جهان

وبسایت جهانی "نوماد لیست" بهترین شهرهای جهان را برای زندگی و کار از راه دور را بر اساس شاخصه هایی همچون هزینه زندگی، سرعت اینترنت، آب و هوا و سایر معیارها برای کارهایی که از راه دور انجام می شوند مانند استارتاپ ها، دورکاری ها، دولت الکترونیک، مشاعل اینترنتی و ... را لیست کرده است.

خواندن بیشتر »

نمایش ضد ایرانی دولت لهستان و فراموشی مهمان نوازی مشهد از لهستانی ها

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در توییتر تصاویری منتشر کرده که نشان از پناهندگی هزاران لهستانی در ایران داشته است و یکی از این تصاویر که در بالای این خبر مشاهده می کنید مربوط به دیدار هیات لهستانی از از این قبرستان در مشهد است که ظریف منتشر کرده است.

خواندن بیشتر »

خراسان رضوی دومین عرصه کسب و کار اینترنتی در کشور است

مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت در استانداری خراسان رضوی گفت: به آمار مرکز پایش تجارت الکترونیک ایران(ای نماد) از فعالیت 42 هزار کسب و کار اینترنتی در سطح کشور اشاره و بیان کرد: بر این اساس خراسان رضوی با سهم 7.7 درصدی پس از تهران در حوزه کسب و کار اینترنتی بالاتر از استانهای اصفهان و شیراز قرار دارد.

خواندن بیشتر »