صفحه اصلی / اجتماعی

اجتماعی

واکنش به تبلیغات دارو توسط یک بازیگر معروف/ قاضی زاده هاشمی: تبلیغات برای دارو بی‌معنی است

اخیرا یکی از بازیگران سرشناس کشور در صفحه اجتماعی خود که دنبال‌کننده چندمیلیون نفری نیز دارد، اقدام به تبلیغ "نالوکسان" کرده؛ دارویی از زیرمجموعه‌های گروه بیهوشی و جزو داروهای ضد مخدر در پزشکی.

خواندن بیشتر »

زنی که در مشهد برای عمل سنگ شکن کلیه مراجعه کرد اما جان خود را از دست داد

دکتر سروش احمدی گفت: دوشنبه هفته گذشته زن 34 ساله ای به اتفاق همسرش با نشانه سنگ کلیه به درمانگاه 'ارمغان تندرستی' مشهد مراجعه کرد و توسط یکی از پزشکان معروف ارولوژی تحت عمل سنگ شکن قرار گرفت.

خواندن بیشتر »

تعدیل ۲ هزار و ۵۴۰ کارگر در خراسان رضوی از ابتدای سال ۹۷ تاکنون

مدیرکل امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: بر اساس گزارش‌ها از ابتدای امسال تاکنون در 135 واحد تولیدی استان، دو هزار و 540 نفر تعدیل شده‌اند.

خواندن بیشتر »

سرپرست مدیریت و مهندسی بحران شهرداری مشهد:برونسپاری آتش نشانی همراه با نظارت مشکلی ندارد

سرپرست مدیریت و مهندسی بحران شهرداری مشهد خاطر نشان کرد: به نظر من اگر برونسپاری آتش نشانی تحت نظارت باشد، مشکلی ندارد.

خواندن بیشتر »

انتقاد امام جمعه مشهد از قیمت بالای مرغ در بازار

آیت‌الله علم‌الهدی یادآور شد: بنده حق دخالت در مسؤولیت‌های کشور را ندارم اما دستگاه‌های امنیتی و قضایی باید وارد قصه بشوند، قضیه از اتحادیه‌ها و تعزیرات گذشته، کسی حریف این وضع نمی‌شود، شرکتی را جریمه می‌کنند، بلافاصله قیمت را دو برابر می‌کند و می‌گوید جریمه‌اش را می‌دهم! چون سه برابر آن را از شکم مردم درمی‌آورد؛

خواندن بیشتر »

جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی: روزانه ۳ نفر در خراسان رضوی در تصادفات رانندگی جان خود را از دست می دهند

جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: با وجود کاهش سالانه تلفات ناشی از تصادفات در این استان روزانه سه نفر در جریان سوانح رانندگی جان خود را از دست می دهند.

خواندن بیشتر »

دادستان مشهد خبر داد: توهین، سرقت و ضرب و جرح در صدر جرایم مشهد

صادقی گفت: توهین به اشخاص، سرقت مستوجب تعزیر، ضرب و جرح عمدی، تهدید، ایراد صدمه بدنی غیر عمد بر اثر تصادفات رانندگی، رانندگی بدون پروانه رسمی، نگهداری و مالکیت مواد مخدر، کلاهبرداری، تخریب و خیانت، 10 اتهام اول در شهرستان مشهد است.

خواندن بیشتر »