صفحه اصلی / پارلمان شهری / امیر شهلا- عضو شورای شهر مشهد

امیر شهلا- عضو شورای شهر مشهد

در این صفحه اخبار مربوط به امیر شهلا عضو شورای شهر مشهد منتشر می شود.
وی دانشجو دکترای مدیریت است. مدیر ارتباطات ایران خودور و عضو هیات مدیره انجمن صنفی روزنامه نگاران مشهد از سوابق او می باشد. تلفن دفتر: 05131291124

امیر شهلا: آستان قدس در دوره آیت الله رییسی به توسعه روابط‌ انسانی و کاستن‌ از بروکراسی در ارتباطات‌ اجتماعی همت کرده‌ است

امیر شهلا در شبکه اجتماعی در خصوص اجازه دادن آستان قدس به مردم برای استفاده از باغات تحت نظر این نهاد نوشت: آستان قدس در زمان تولیت آیت‌اله‌رییسی، به توسعه روابط‌ انسانی و کاستن‌از بروکراسی در ارتباطات‌اجتماعی‌اش همت کرده‌است.

خواندن بیشتر »

غریبانه ترین روز نفر برتر انتخابات شورا

شهلا كه در زمان انتخابات شورا گفته بود اليت پول اضافه اي است كه مردم پرداخت ميكنند, بر خلاف خيلي از نفرات كه وعده های خود را فراموش مي كنند بر قول خود ماند.

خواندن بیشتر »

بررسی عملکرد سال اول شهلا عضو شورای شهر مشهد:بازداشتی که او را باز نداشت…

وی در سال اول کاری خود به عضویت کمیسیون های عمران و شهرسازی و توسعه و عمران طوس درآمد و از کار در کمیسیون های بیشتر با توجه به مسئولیت در شوراهای فرادستی پرهیز نمود.

خواندن بیشتر »

هفته درختکاری نزدیک است/ امیر شهلا: شهردار می خواهد مشهد را درخت باران کند

آقای شهردار نیت کرده از شهریور۱۳۹۶ تا شهریور۱۳۹۷، هشتصدهکتار(۸/۰۰۰/۰۰۰مترمربع) از عرصه های شهر و حریم اش را زیر کشت درخت ببرد.

خواندن بیشتر »

شهلا: در شهر بهشت به جای دیوار، پل باشیم!

عضو شورای شهر مشهد بیان کرد:شهر خوب شهری است که در جای جای آن بذر و نهال عشق روییدن بگیرد و مردم شهر مهربانی را نسبت به یکدیگر ارزانی کنند.

خواندن بیشتر »