صفحه اصلی / پارلمان شهری / احسان اصولی-عضو شورای شهر مشهد

احسان اصولی-عضو شورای شهر مشهد

در این صفحه اخبار مربوط احسان اصولی عضو شورای شهر مشهد منتشر می شود. وی دانشجوی دکترا – مدیریت کسب و کار (DBA) است. مدیر بازرسی و نظارت اصناف خراسان از جمله سوابق او است.

شهردار مشهد بر سرعت بخشیدن به روند عملیات اجرایی ساماندهی و بازپیرایی پیشخوان آرامگاه فردوسی تاکید و دستورات لازم را دراین زمینه به مدیران پروژه ابلاغ کرد.

شهردار مشهد مقدس بر تدوین استراتژی عمرانی و گردشگری محدوده منفصل شهری توس تاکید کرد. 

خواندن بیشتر »

اصولی خبر داد: احتمال راه اندازی باغ کتاب مشهد در پارک چهل بازه

احسان اصولی در خصوص مصوبه اخیر شورای شهر برای تاسییس باغ کتاب گفت: امیدواریم شهرداری مشهد در مدت تعیین شده از سوی شورای شهر لایحه پیشنهادی خود درباره مکان راه‌اندازی باغ کتاب را ارائه کند اما با این حال ممکن است مجموعه مذکور در پارک چهل بازه راه اندازی شود.

خواندن بیشتر »

پیشنهاد استاد ایران شناس چینی در دیدار با اصولی: خواهرخواندگی شهر شی اَن چین با مشهد برقرار شود

استان خراسان و شهر مشهد، منطقه مقدسی است که می‌توان به عنوان یک شهر توریستی به آن نگریست و چینی‌ها دوست دارند به این شهر سفر کنند که باید زمینه‌هایش فراهم شود. آرامگاه فردوسی و وجود حکیم فردوسی در این شهر، فرصت بزرگی است که خواندن اشعار فردوسی می‌تواند برای چینی‌ها جذاب باشد.

خواندن بیشتر »

اصولی:حضور کلایی نوید بخش روزهایی پر از شور و نشاط است/نعمتی و کاظمی میل مطرح شدن نداشتند

اصولی بیان کرد: با توجه مطالبه مردمی، جوانان و فضایی که در کشور ایجاد شده ما هم بر این اساس، کلایی را به عنوان یکی از بهترین و مستعدترین مدیران انتخاب کردیم.

خواندن بیشتر »

احسان اصولی:ایستگاه های آتش نشانی به نام شهیدان خدمت نامگذاری می شوند

اصولی در پاسخ به الویت نامگذاری ایستگاه ها نیز گفت : ترجیح میدهیم ایستگاه های محل خدمت این عزیزان و یا ایستگاه های محل زندگی خانواده این عزیزان را به نام آنها داشته باشیم.

خواندن بیشتر »

نگاهی به عملکرد یک ساله اصولی عضو شورای شهر مشهد: اصولی که از اصولش نیفتاد…

شاید مهمترین اقدام او تاکید ویژه به مدیریت شهری جهت تقسیم عادلانه فضاهای ورزشی بین بانوان و آقایان بود به طوریکه مقرر شد هر منطقه این مسئله را پیگیری و گزارش نماید.

خواندن بیشتر »