صفحه اصلی / پارلمان شهری / حمید رضا موحدی زاده – عضو شورای شهر مشهد

حمید رضا موحدی زاده – عضو شورای شهر مشهد

در این صفحه اخبار مربوط به موحدی زاده عضو شورای شهر مشهد منتشر می شود.
موحدی زاده دارای کارشناس ارشد منابع انسانی است. مدیرکل مهاجران و اتباع خارجی استانداری خراسان رضوی از جمله سوابق وی می باشد. تماس با دفتر: 051331291104

عضو شورای شهر مشهد : منتقدین کاری نکنند که مردم از مسِولان دلسرد شوند

حمیدرضا موحدی‌زاده د با بیان اینکه مدیریت شهری از نقد سازنده استقبال می کند، اظهار کرد: برخی از این نقدها منصفانه و دلسوزانه است و افراد به‌درستی مصوبات شورای شهر را رصد می‌کنند و نقد می‌کند و ما هم پذیرای چنین نقدهایی هستیم و آمادگی ارتباط بیشتر نیز با این …

خواندن بیشتر »

نایب رئیس شورای شهر مشهدمقدس خبرداد؛ بهره‌برداری از مجموعه ورزشی امامت در دهه فجر

 حمیدرضا موحدی‌زاده در حاشیه بازدید از مجموعه ورزشی در حال ساخت امامت به تشریح ارزیابی خود از اقدامات انجام شده پرداخت و اظهارکرد: عملیات اجرایی این پروژه در شورای چهارم شهر مشهد و سال 95 آغاز شد که طبق قرارداد فی‌مابین شهرداری و پیمانکار مقرر بوده پس از یک سال به بهره‌برداری برسد.

خواندن بیشتر »

نائب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مطرح کرد؛ ایستگاه‌های میادین و شریان‌های اصلی مهم شهر با ایستگاه‌های قطار شهری ارتباط بگیرند.

حمیدرضا موحدی زاده در ارتباط با حوزه حمل‌ونقل اظهار کرد: امروزه رشد روزافزون وسایل نقلیه و افزایش تمایل شهروندان به استفاده از وسیله نقلیه شخصی باعث شده است تا هرروز ترافیک عبوری از خیابان‌های شهری سنگین‌تر شود.

خواندن بیشتر »

نائب رئیس شورای شهر : تا امروزبیش از ۱۰۰ میلیارد تومان برای طرح کمربند جنوبی طبق مجوز ها هزینه شده اما دادگستری بر این باور است که به محیط زیست آسیب میرساند

حمیدرضا موحدی‌زاده در ارتباط با کمربند جنوبی شهر مشهد اظهار کرد: طرح کمربند جنوبی مربوط به این دوره از مدیریت شهری نیست و طرحی چندین ساله است.

خواندن بیشتر »

نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد: دود توقف بی.آر.تی به چشم همه مردم می‌رود

موحدی زاده در خصوص خطوط بی ار تی مشهد اظهار داشت: خطوط بی.آر.تی مشهد مصوبه شورای عالی ترافیک کشور را دارد و باید اجرا شود از طرفی ازلحاظ قیمتی قابل قیاس با احداث خطوط قطار شهری نیست اما می‌تواند مسافر زیادی را جابه‌جا کند.

خواندن بیشتر »

موحدی زاده خبر داد: احداث ۵۰ بوستان در سطح مشهد مقدس

امسال 50 بوستان در سطح شهر مشهد افتتاح می‌شود که البته بخشی از بوستان‌ها همچون پارک وکیل‌آباد و بوستان بهار در بخش‌هایی برای بانوان مناسب‌سازی می‌شود.

خواندن بیشتر »

نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مطرح کرد: درامدهای پایدار مهم‌ترین چالش شورای پنجم

مهم‌ترین چالش شورای پنجم مشهد منابع درآمدهای پایدار شهرداری است زیرا یک ارگان غیردولتی است و بودجه دولتی ندارد.

خواندن بیشتر »

بررسی عملکرد سال اول موحدی زاده در شورای پنجم: “نائب رییس بی حاشیه…”

یکی از بخش های مهم فعالیت او ارتباط خوب مردمی بود و روزهای سه شنبه دفتر او یکی از شلوغ ترین دفاتر ارتباطی بود.

خواندن بیشتر »