صفحه اصلی / پارلمان شهری / محمد هادی مهدی نیا – عضو شورای اسلامی شهر مشهد

محمد هادی مهدی نیا – عضو شورای اسلامی شهر مشهد

در این صفحه اخبار مرتبط با محمد هادی مهدی نیا رئیس شورای شهر مشهد منتشر می شود.
وی دارای دکترا مهندسی شهرسازی از دانشگاه دورتموند آلمان است و رئیس دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی مشهد از جمله سوابق او می باشد.تلفن دفتر: 05131291119

عضو کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد مطرح کرد: حل مشکلات سرمایه‌گذاران پروژه‌های مشارکتی اطراف حرم مطهر

عضو کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد گفت: با رایزنی که با وزارت راه و شهرسازی و شورای عالی شهرسازی انجام دادیم؛ مشکلات این پروژه حل شد تا سرمایه‌گذاران از محدوده اطراف حرم مطهر رضوی خارج نشوند.

خواندن بیشتر »

رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر مشهد: عرشه پل آموزگار می‌توانست طویل‌تر باشد / کاهش تداخلات ترافیکی تقاطع جانباز با اصلاح هندسی

 محمدهادی مهدی‌نیا در حاشیه بازدید از پروژه اصلاح هندسی تقاطع بولوار جانباز و ساجدی گفت : پس از احداث پل آموزگار در حدفاصل مسیر غرب به شرق، معمولا مشکلات ترافیک عدیده‌ای وجود داشت و موجب ایجاد مخاطرات بسیاری برای شهروندان شده بود.

خواندن بیشتر »

رییس کمیسیون عمران شورای شهر مشهد در دیدار با سفرا و فعالان اقتصادی خارجی: آغوش مشهد به روی سرمایه‌گذاران باز است

رئیس کمیسیون عمران و عضو کمیسیون اقتصادی شورای شهر مشهد، با اشاره به شعار شورای پنجم جهت ایجاد رونق اقتصادی در شهر گفت: آغوش شهر مشهد برای سرمایه گذاران به ویژه سرمایه گذاران مسلمان وکشورهای همسایه باز است.

خواندن بیشتر »

رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر: نگاه شورای پنجم به مناطق پیرامونی و کم برخودار، عملگرایانه است

رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر مشهد گفت: نگاه شورای پنجم و مدیریت شهری در این دوره به مناطق پیرامونی و کم برخوردار، عملگرایانه بوده است.

خواندن بیشتر »

رییس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهد: انسان مدرن، مطالبه گر حق است

رییس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: انسان ها پس از وارد شدن به دوران مدرن زندگی بشر به دنبال حقوق خود بودند و از آنجایی که در ظرفی به نام شهر زندگی میکنند، به دنبال حقوق شهرنشینی گشته و از مدیریت شهری آن را طلب میکنند.

خواندن بیشتر »

انصراف عضو شورای شهر از کاندیداتوری شهرداری مشهد

محمدهادی مهدی‌نیا که سه شنبه شب به عنوان یکی از ۵ کاندید انتخاب شهردار مشهد توسط رئیس شورای این شهر انتخاب شده بود انصراف خود را از کاندیداتوری اعلام کرد.

خواندن بیشتر »

رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهد: طرح انتشار اطلاعات حوزه شهرسازی، گامی مهم برای شفافیت در این حوزه است

رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: طرح انتشار اطلاعات حوزه شهرسازی که روز گذشته به تصویب اعضای شورای شهر رسید گامی مهم برای شفافیت در این حوزه است.

خواندن بیشتر »

مهدی نیا خبر داد: تصویب ۱۸ مگاپروژه حوزه شهرسازی در کمیسیون عمران و شهرسازی شورا

مگا پروژه‌ها در حوزه شهرسازی پروژه‌هایی هستند که علاوه بر بزرگ مقیاس بودن، چندین پروژه زیرمجموعه و وابسته نیز دارند و مانند یک سبد پروژه از چندین پروژه تشکیل شده‌اند.

خواندن بیشتر »

نگاهی به عملکرد یک ساله مهدی نیا عضو شورای شهر مشهد:مردی برای خروج از رکود

محمدهادی مهدی نیا؛ همان کسی که در رتبه 12 انتخابات شورای پنجم شهر مشهد قرار گرفت و با 211 هزار و 704 رای توانست به عضویت این نهاد مردمی در بیاید.

خواندن بیشتر »