صفحه اصلی / پارلمان شهری / محمد رضا حیدری- رئیس شورای اسلامی شهر مشهد

محمد رضا حیدری- رئیس شورای اسلامی شهر مشهد

در این صفحه اخبار مرتبط با محمد رضا حیدری رئیس شورای شهر مشهد منتشر می شود.
محمد رضا حیدری دارای کارشناسی ارشد پژوهش علوم اجتماعی از دانشگاه فردوسی مشهد است.مدیر کل سیاسی و انتظامی استانداری خراسان و مشاور استاندار از جمله سوابق حیدری است. تلفن دفتر: 05131291003

رئیس شورای شهر مشهد وعده داد: ادامه خط ۲ قطار شهری مشهد به بلوار پیروزی تا ۳ ماهه اول سال ۹۸

رئیس شورای شهر مشهد امروز در پایان جلسه صحن علنی در پاسخ به خبرنگار مشهد تریبون گفت: در حال حاضر خط ۲ قطار شهری مشهد از میدان شریعتی تا بلوار پیروزی دو ایستگاه الندشت و کوهسنگی در حال کار است و اگر نوسانات نرخ ارز نبود زودتر می توانستیم این …

خواندن بیشتر »

حیدری: بومی بودن، تحصیلات، تخصص و تجربه و جوانگری ملاک انتخاب کلایی بود

حیدری گفت: شاخص های ما موضوع بومی بودن، تحصیلات مرتبط، تخصص و تجربه لازم و احرای روح قانون منع به کارگیری بازنشستگان بود که یک شهر دار جوان انتخاب کردیم لذا با این ملاک ها و شاخص به آقای کلایی رسیدیم.

خواندن بیشتر »

رییس شورای شهر مشهد: مجموعه آبی شهید قربانی پنجتن در سریعترین زمان ممکن به بهره‌برداری می‌رسد

رییس شورای شهر مشهد گفت: عملیات اجرایی احداث مجموعه آبی شهید قربانی پنجتن پس از 2 سال از سرگرفته شده و در سریعترین زمان ممکن به بهره‌برداری خواهد رسید.

خواندن بیشتر »

یادداشت رئیس شورای شهر به مناسبت روز دانشجو: دانشجویان با نقد جدی و سازنده و مشارکت فعال مدیریت شهری را یاری کنند

رئیس شورای شهر مشهدمقدس در یادداشتی به مناسبت روز دانشجو مطرح کرد: از تمامی دانشجویان و عموم دانشگاهیان عزیز شهرمان دعوت می‌کنم تا با نقد جدی، سازنده، مستمر و مشارکت فعال و مسئولانه در امر مدیریت‌شهری ما را یاری‌ کنند.

خواندن بیشتر »

حیدری: تمامی مدارک و مستندات مربوط به شهردار منتخب در اختیار وزارت کشور قرار دادیم

رئیس شورای شهر مشهد گفت: از وزارت کشور تقاضا می کنم همان طور که برای صدور حکم شهردار تهران این امر تسریع شد برای مشهد هم تسریع کنند .

خواندن بیشتر »

پاسخ رئیس شورای شهر به برخی شایعات: حکم کلایی به زودی صادر می شود

حیدری گفت: حکم شهردار مشهد به زودی صادر می‌شود و هیچ مشکلی نیست.

خواندن بیشتر »

رییس شورای شهر خطاب به تاکسیرانان آسمانی و امانتدار: رفتار خوب شما با زائران یک تبلیغ برای شهر مشهد است

محمدرضا حیدری در ششمین همایش تجلیل از تاکسیرانان امانت‌دار و آسمانی که در تالار صبا برگزار شد، افزود: برخود تکلیف دانستم که در جمع تاکسیران‌های شریفی که با حس خوب نوع دوستی و رعایت امانتداری بیماران بی‌بضاعت را به صورت رایگان به مراکز درمانی انتقال می‌دهند و اموال جا مانده در تاکسی‌هایشان را در حالی که با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند به صاحبانشان باز می‌گردانند حضور پیدا کرده و از طرف خودم و اعضای شورای شهر اعلام کنم که شما برای ما و جامعه عزیز هستید.

خواندن بیشتر »

رئیس شورای شهر مشهد: آرزوی دیرینه مردم شهر برای بازشدن درب باغ‌های آستان قدس رضوی به روی مردم محقق شد

حیدری نوشت: اگر چه در گذشته اتفاقات ناگواری همچون تبدیل باغ آستان قدس در تقاطع خیام و سجاد به مجتمع تجاری اتفاق افتاده است که جبران ناپذیر خواهد بود ‌اما امروز اتفاق مبارکی در شهر مشهد افتاد.

خواندن بیشتر »

رئیس شورای شهر مشهد خبر داد: کتابخانه عمومی مشهد در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد

کتابخانه عمومی و بزرگ شهر نیز که بیش از 2 دهه از آغاز عملیات عمرانی آن می‌گذرد، با همراهی شهرداری و کمک دولت و استانداری در دهه فجر افتتاح خواهد شد.

خواندن بیشتر »

حیدری بیان کرد: آمادگی مدیریت شهری برای استفاده از سرمایه اجتماعی هیئت‌ها

محمدرضا حیدری، در نشست هم‌اندیشی با روسا و مدیران هیئت‌های مذهبی مشهد اظهارکرد: ویژگی‌های مدیران هیئت‌ها، قدرت جذب و سازماندهی است که هم توان جذب و سازماندهی نیروی انسانی را دارند و هم جذب منابع مالی برای رفع نیازهای هیئت، این یک مدیریت چند جانبه است لذا مدیران هیئت‌ها دارای …

خواندن بیشتر »