صفحه اصلی / پارلمان شهری / محمد حاجیان شهری- عضو شورای شهر مشهد

محمد حاجیان شهری- عضو شورای شهر مشهد

در این صفحه اخبار مربوط به دکتر حاجیان شهری عضو شورای شهر مشهد منتشر می شود.
وی دارای دکتری گیاه پزشکی از دانشگاه تهران است و ریاست بر سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی از جمله سوابق او می باشد. تلفن دفتر: 05131291117

حاجیان شهری بیان کرد: پیش‌بینی ۳۲۰۰ میلیارد تومان برای حوزه خدمات شهری در برنامه میان مدت

رئیس کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شورای شهر مشهد گفت: 3200 میلیارد تومان برای حوزه خدمات شهری در برنامه میان مدت 1400- 1397 شهرداری مشهد پیش‌بینی شده است.

خواندن بیشتر »

عضو شورای شهر مشهد: ایستگاه های آتش‌نشانی به نام شهدای آتش‌نشان نامگذاری می‌شوند

حاجیان شهری بیان کرد: به منظور تکریم شهدا این مجموعه، درصدد هستیم ایستگاه های آتش‌نشانی به نام این عزیزان مزین شود تا پیوسته در یاد و خاطره همگان باشند.

خواندن بیشتر »

گفت و گو با حاجیان شهری/احیای توس معطل اقدامات شهردار مشهد

این عضو شورای شهر بیان کرد: در یک سال گذشته مصوبات زیادی داشته ایم و شهرداری باید ذیل آنها اقدامات موثری انجام می داد که تقریبا هیچکاری انجام نداده است.

خواندن بیشتر »

بررسی عملکرد یک ساله حاجیان شهری عضو شورای شهر مشهد: خدمات حاجیان شهری به خدمات شهری…

حاجیان شهری بر خلاف تصور گذشته ارقام سرانه فضای سبز را جا به جا کرد و اعلام کرد که سرانه فضای سبز مشهد طبق تعریف جدید 4.5 متر مربع است و برای افزایش آن نیازمند آب زیادی هستیم.

خواندن بیشتر »

اعتبار ۶۰ میلیارد ریالی برای افزایش سرانه فضای سبز منطقه ۲

حاجیان شهری گفت:اکنون در منطقه 2، بالغ‌بر 15 هزار مترمربع فضای سبز آماده ‌بهره‌برداری و همچنین 11 هزارمترمربع بوستان در دست احداث است.

خواندن بیشتر »

حاجیان شهری بیان کرد:بخش هایی از آتش نشانی را می توان خصوصی سازی کرد/امکان استفاده از نیروهای مازاد شهرداری در آتش نشانی!

شما فکر کنید این 110 نفر بخش خصوصی صلاحیت ندارند و قرار نیست از بی صلاحیت ها استفاده کنیم، تنها کافی است از این همه نیروی مازاد در شهرداری که در حال حاضر حقوق می گیرند تعدادی آموزش ببینند و در ایستگاه ها کار کنند.

خواندن بیشتر »

وقتی عضو شورای شهر مشهد مفسر قوانین کشوری می شود/ نگاهی به بند “ک” ماده ۸ قانون خدمات کشوری

حاجیان شهری چگونه این بند قانونی را مربوط به آتش نشانی دانسته و چنین تفسیری ارائه کرده و عجیب تر آنکه گزارش نویس رسانه مذکور نه تنها در خصوص جزئیات این ماده قانونی پرسشی نکرده بلکه به کند و کاو آن نپرداخته است.

خواندن بیشتر »

نقدی بر اظهارات رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر مشهد در خصوص واگذاری آتش نشانی به بخش خصوصی

انجام عملیات آتش نشانی در بسیاری از کشورها در سطح های مختلف به بخش خصوصی واگذار شده و ایستگاه های خصوصی در آمریکا، انگلستان و برخی دیگر از کشورها در کنار ایستگاه های دولتی وجود دارد.

خواندن بیشتر »