صفحه اصلی / پارلمان شهری / رمضانعلی فیضی- عضو شورای شهر مشهد

رمضانعلی فیضی- عضو شورای شهر مشهد

در این صفحه اخبار مربوط به رمضانعلی فیضی عضو شورای شهر مشهد منتشر می شود.
وی دارای کارشناسی ارشد جغرافیای انسانی است و مسئول آموزش و پرورش عشایر استان خراسان بزرگ و خراسان رضوی از سوابق وی می باشد. تلفن: 05131291113

فیضی: رسانه ها بجای پیگیری احداث بیمارستان حاشیه شهر، اختصاص ۵۰ هکتار اراضی ذکریا برای ساماندهی مناطق کم‌برخوردار را طلب کنند

رییس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای پنجم شهر مشهد از رسانه‌ها خواست بجای اینکه به دنبال کلنگ‌زنی یا احداث شدن بیمارستان حاشیه شهر باشند، که اصل نیست، به دنبال اختصاص 50 هکتار اراضی ذکریا برای ساماندهی و بهسازی مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شهر باشند.

خواندن بیشتر »

فیضی:توجه به مناطق کم‌برخوردار با هدف تعادل‌بخشی و رعایت عدالت اجتماعی است

رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: مدیریت شهری در محدوده امکانات و اختیارات خود طی سال های گذشته اقدامات موثری انجام داده ولی این‌ موارد کافی نیست.

خواندن بیشتر »

عضو شورای شهر بیان کرد: تسهیل دسترسی جمعه بازار در گرو تصمیم شورای عالی ترافیک

فیضی گفت: جمعه بازار میامی نزدیک به 2 دهه در مکان قبلی خود مستقر بوده و توسعه شهری سبب شده بود که ترافیک سنگینی در این نقطه ایجاد شود و همین امر نارضایتی فراوان ساکنان منطقه را در پی داشت.

خواندن بیشتر »

فیضی مطرح کرد: حاشیه شهر از دو مؤلفه قدرت و ثروت تأثیر می‌پذیرد

عضو شورای شهر مشهد گفت:پدیده حاشیه‌نشینی مشهد حجم بسیار وسیعی ازلحاظ جمعیت و وسعت دارد به‌گونه‌ای که ازلحاظ جمعیتی یک‌سوم جمعیت شهر را در برمی‌گیرد.

خواندن بیشتر »

رییس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار مشهد: شورای اجتماعی محلات بهترین راهکار جذب مشارکت‌های مردمی است

رییس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به اینکه شورای اجتماعی محلات بهترین راهکار جذب مشارکت‌های مردمی است، گفت: در دوره مدیریتی شورای شورای اسلامی شهر مشهد در دوره پنجم نگاه و فعالیت‌های ما به گونه‌ای بوده که قشری در جامعه ما فراموش نشود.

خواندن بیشتر »