صفحه اصلی / پارلمان شهری / مجتبی بهاروند- عضو شورای شهر مشهد

مجتبی بهاروند- عضو شورای شهر مشهد

در این صفحه اخبار مربوط به مجتبی بهاروند عضو شورای شهر مشهد منتشر می شود. وی دانشجوی دکترا حقوق تجارت بین الملل است. رئیس کمیسیون حمل و نقل، لجستیک و گمرک اتاق بارگانی و صنایع، معادن و کشاورزی ایران از جمله سوابق او است.تلفن دفتر:05131291115

بهاروند: کامیون داران بدلیل خودخواهی رانت خواران و خودروسازان دچار مخاطرات فراوان شده اند

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر مشهد گفت: امروز بدلیل خودخواهی رانت خواران و خودروسازان این قشر زحمت کش دچار مخاطرات فراوان شده اند.

خواندن بیشتر »

بهاروند: خود رمارم کلنگ پروژه آزادی را زد/ رمارم: من به اصرار جمع کلنگ زدم و مخالف پروژه بوده ام

ماجرای یک کلنگی که حاشیه ساز شده است. در تصویر بالا شهناز رمارم عضو هیات رئیسه شورای شهر در حال کلنگ زنی پروژه احداث پارکینگ آزادی است اما امروز او خواستار توقف یک ماه پروژه برای بررسی های بیشتر شده است.

خواندن بیشتر »

بهاروند خبر داد: هر ۳۶ ساعت، یک نفر جانباخته و ۱۰۰ مصدوم براثر سوانح رانندگی در مشهد

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر مشهد اظهارکرد: به یاد داشته باشیم هر عضو یک خانواده بزرگترین سرمایه آن خانواده به حساب می آید و از دست دادن یک عضو خانواده چه پدر خانواده باشد، چه مادر و چه فرزندان به طور حتم موجب فروپاشی بنیان آن خانواده خواهد شد.

خواندن بیشتر »

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر: ۷۶ درصد پارک خودرو ها در مشهد زیر نیم ساعت است

بهاروند بیان کرد: در حال حاضر 76 درصد از پارک ها زیر نیم ساعت است و رایگان مورد استفاده عموم قرار می گیرد.

خواندن بیشتر »

بررسی عملکرد ۱ ساله بهاروند عضو شورای شهر: “خوب معمولی”

یکی از اقدامات خوب بهاروند و شورای پنجم توجه ویژه به معولان و جانبازان بود به طوریکه مناسب سازی شهر برای معلولان تا حدی صورت گرفت و تعدادی دستگاه اتوبوس مجهز به رمپ ویژه تردد صندلی چرخدار به ناوگان حمل و نقل عمومی مشهد اضافه شد.

خواندن بیشتر »

بهاروند خبر داد: استفاده بخشی از دانشجویان شهر مشهد از تخفیفات حمل و نقل عمومی از مهر ماه ۹۷

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر مشهد گفت: در همه نقاط دنیا برای دانشجویان و دانش آموزان و همچنین افراد بالای 60 سال تخفیفاتی در نظر گرفته می شود و در مشهد نیز این امر پروسه خود را طی می کند.

خواندن بیشتر »