صفحه اصلی / پارلمان شهری

پارلمان شهری

رئیس شورای شهر مشهد وعده داد: ادامه خط ۲ قطار شهری مشهد به بلوار پیروزی تا ۳ ماهه اول سال ۹۸

رئیس شورای شهر مشهد امروز در پایان جلسه صحن علنی در پاسخ به خبرنگار مشهد تریبون گفت: در حال حاضر خط ۲ قطار شهری مشهد از میدان شریعتی تا بلوار پیروزی دو ایستگاه الندشت و کوهسنگی در حال کار است و اگر نوسانات نرخ ارز نبود زودتر می توانستیم این …

خواندن بیشتر »

بهاروند: کامیون داران بدلیل خودخواهی رانت خواران و خودروسازان دچار مخاطرات فراوان شده اند

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر مشهد گفت: امروز بدلیل خودخواهی رانت خواران و خودروسازان این قشر زحمت کش دچار مخاطرات فراوان شده اند.

خواندن بیشتر »

حیدری: بومی بودن، تحصیلات، تخصص و تجربه و جوانگری ملاک انتخاب کلایی بود

حیدری گفت: شاخص های ما موضوع بومی بودن، تحصیلات مرتبط، تخصص و تجربه لازم و احرای روح قانون منع به کارگیری بازنشستگان بود که یک شهر دار جوان انتخاب کردیم لذا با این ملاک ها و شاخص به آقای کلایی رسیدیم.

خواندن بیشتر »

عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهد : حقوق زنان امروز، متفاوت از حقوق گذشته/ علما و حقوقدانان به چالش های حوزه زنان بپردازند

حوزه زنان در مسیری قرار گرفته که متوقف نخواهد شد و راه خود را ادامه خواهد داد؛ امیدواریم بواسطه برگزاری چنین نشست هایی که با حضور اقشار مختلف شاهد آن هستیم، نتایج مثبتی درپی داشته باشد.

خواندن بیشتر »

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر مشهد در نشست «چالش‌های حقوق زنان در فقه»: حقوق زنان یکی از چالش‌های اصلی کشور ماست

چالش‌های حقوق زنان در فقه» که در تالار شهر مشهد برگزار شد، ضمن تشکر از حضور علما و صاحب‌نظران اهل تشیع و اهل سنت و همچنین اساتید و دانشجویان و صاحبنظران فقهی

خواندن بیشتر »

نائب رئیس شورای شهر : تا امروزبیش از ۱۰۰ میلیارد تومان برای طرح کمربند جنوبی طبق مجوز ها هزینه شده اما دادگستری بر این باور است که به محیط زیست آسیب میرساند

حمیدرضا موحدی‌زاده در ارتباط با کمربند جنوبی شهر مشهد اظهار کرد: طرح کمربند جنوبی مربوط به این دوره از مدیریت شهری نیست و طرحی چندین ساله است.

خواندن بیشتر »

رییس شورای شهر مشهد: مجموعه آبی شهید قربانی پنجتن در سریعترین زمان ممکن به بهره‌برداری می‌رسد

رییس شورای شهر مشهد گفت: عملیات اجرایی احداث مجموعه آبی شهید قربانی پنجتن پس از 2 سال از سرگرفته شده و در سریعترین زمان ممکن به بهره‌برداری خواهد رسید.

خواندن بیشتر »

حاجیان شهری بیان کرد: پیش‌بینی ۳۲۰۰ میلیارد تومان برای حوزه خدمات شهری در برنامه میان مدت

رئیس کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شورای شهر مشهد گفت: 3200 میلیارد تومان برای حوزه خدمات شهری در برنامه میان مدت 1400- 1397 شهرداری مشهد پیش‌بینی شده است.

خواندن بیشتر »

رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر مشهد: عرشه پل آموزگار می‌توانست طویل‌تر باشد / کاهش تداخلات ترافیکی تقاطع جانباز با اصلاح هندسی

 محمدهادی مهدی‌نیا در حاشیه بازدید از پروژه اصلاح هندسی تقاطع بولوار جانباز و ساجدی گفت : پس از احداث پل آموزگار در حدفاصل مسیر غرب به شرق، معمولا مشکلات ترافیک عدیده‌ای وجود داشت و موجب ایجاد مخاطرات بسیاری برای شهروندان شده بود.

خواندن بیشتر »

نورورزی : اگر شهروندی بحث فساد اضافه پرداختی های خود را اعلام کند مبالغ پرداخت شده هم به وی عودت می شود

احمد نوروزی، رئیس کمیسیون اقتصادی شورا در نشست با دانشجویان به مناسبت روز دانشجو:برخوردهای شورای چهارم در حوزه سرمایه گذاری فضای منفی ایجاد کرده بود اما شورای پنجم با تشکیل کارگروه تسهیل سرمایه گذاری توانسته اعتماد سرمایه گذاران و جلب کند و در موضوع جلب سرمایه گذاران خرد هم با ایجاد پروژه های مشارکتی، فرهنگ سازی خوبی در کشور انجام شد.

خواندن بیشتر »