صفحه اصلی / مدیریت شهری / سازمان مدیریت پسماند

سازمان مدیریت پسماند

در این صفحه اخبار مربوط به سازمان مدیریت پسماند مشهد منتشر می شود. ابوالفضل کریمیان مدیرعامل این سازمان است. آدرس :مشهد بزرگراه شهید کلانتری – بین میدان حافظ و غدیر -تلفن: 05133855500

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد : شهرداری دیگر مسئولیتی نسبت به زباله های پزشکی ندارد

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد با اشاره به پیگیری های انجام شده برای اجرای قانون مدیریت پسماند در خصوص زباله های پزشکی گفت: شهرداری دیگر مسئولیتی نسبت به زباله های پزشکی ندارد و تاکنون حدود 1100 مطب برای بی خطرسازی زباله های عفونی خود با بخش خصوصی قرارداد بسته اند. 

خواندن بیشتر »

۷۰ درصد زباله خانگی را باقی‌مانده محصولات کشاورزی تشکیل می دهد

علی آدینه نیا در کارگاه آموزشی آشنایی و ترویج کود کمپوست که در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی برگزار شد، اظهار کرد: تولید کود کمپوست در ایران از حدود 25 سال قبل با هدف افزایش بهره وری در بخش تولید محصولات ارگانیک و رسیدن به توسعه پایدار در حوزه کشاورزی آغاز شد.

خواندن بیشتر »

روزانه ۲۴ تن زباله عفونی توسط ۶۲ بیمارستان فعال در خراسان رضوی تولید می‌شود

معاون پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: وزانه 24 تن زباله عفونی توسط 62 بیمارستان فعال در خراسان رضوی تولید می‌شود.

خواندن بیشتر »

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد خبر داد: تولید روزانه ۶۵ تن کود کمپوست در مشهد

از مجموع 2200 تن زباله تولیدی به صورت روزانه در سطح شهر مشهد، 650 تن جهت تولید کود کمپوست راهی کارخانه کود آلی می شود . به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، ابوالفضل کریمیان در بازدید از کارخانه کود کمپوست به ظرفیت‌های تولید کود آلی از زباله اشاره کرد و افزود: کارخانه تولید کمپوست سال 1375 در مشهد به بهره‌برداری رسید تا با تبدیل پسماند تر به کود، از آسیب رسیدن به محیط زیست جلوگیری شود.

خواندن بیشتر »

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند مشهد: کود کمپوست دارای گواهینامه استاندارد از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران است

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد گفت:کود کمپوست دارای گواهینامه استاندارد از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران است.

خواندن بیشتر »

بازدید هیئت اصفهانی از سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد

هیئتی متشکل از معاون فنی و عمرانی فرمانداری اصفهان ، رئیس شورای اسلامی شهر بهارستان اصفهان و اعضای هیئت مدیره شرکت مدیریت پسماند شهرداری های شرق شهرستان اصفهان در روز جمعه هجدهم آبان ماه ازمجموعه سازمان مدیریت پسماند بازدید نمودند .

خواندن بیشتر »

خدمات رسانی ۶۱ دستگاه ماشین آلات حوادث غیر مترقبه سازمان مدیریت پسماند با آغاز بارش نزولات آسمانی

در پی اعلام اداره هواشناسی مبنی بر بارش نزولات آسمانی در شهر مشهد و احتمال اب گرفتگی در معابر و پیرو فراخوان مدیریت هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری ، 61 دستگاه ماشین آلات حوادث غیر مترقبه سازمان مدیریت پسماند به مناطق اعزام گردید.

خواندن بیشتر »

هیچ مجوز جدیدی برای خودرهای حمل نخاله های ساختمانی در سال ۹۷ صادر نشده است.

مدیرعامب سازمان مدیریت پسماند مشهد گفت: برخلاف ادعاهای صورت گرفته در سال 97 تاکنون هیچ فراخوان جدیدی در این خصوص منتشر نشده و هیچ مجور جدیدی برای خودروهای حمل نخاله های ساختمانی صادر نگردیده است.

خواندن بیشتر »

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد: نرم افزار موبایلی پسماند به بهره برداری می رسد

بحرینی گفت: ما قصد داریم تمام فعالیت‌‌‌‌‌‌ها و مشارکت‌‌‌‌‌‌های مردمی را در سازمان مدیریت پسماند در قالب یک‌نرم‌افزار پیاده‌سازی کنیم.

خواندن بیشتر »

گفت وگو با رئیس سازمان پسماند شهرداری/با شرایط فعلی حضور سگ ها در مشهد ادامه خواهد داشت

پس از انتشار گزارشی با عنوان "اینجا مشهد، جایی برای سگ ها نیست" بازخوردهای متفاوتی در خصوص این گزارش ایجاد شد و بسیاری از شهروندان خواستار پیگیری این موضوع توسط مشهد تریبون شدند.

خواندن بیشتر »