صفحه اصلی / مدیریت شهری / معاونت گردشگری و زیارت سازمان فرهنگی

معاونت گردشگری و زیارت سازمان فرهنگی

در این صفحه اخبار معاونت گردشگری و زیارت سازمان فرهنگی اجتماعی منتشر می شود. معاون گردشگری و زیارت نرگس شالچیان است. آدرس:میدان شهدا – تالار شهر-مدیریت گردشگری و امور زائرین-تلفن:(31208)051

انتقاد از حذف نام زائر از دکه های راهنما و پاسخ شهرداری مشهد

روز گذشته وحید جلیلی معاون فرهنگس سابق شهرداری مشهد در آیین گشایش موزه زیارت در مشهد از حذف واژه زائر در دکه های راهنمای زائر انتقاد کرد.

خواندن بیشتر »

در همایش « مرا هم بشنو» مطرح شد: لزوم رعایت عدالت و رقابت برای تصاحب مشاغل و پست‌های مدیریتی

همایش « مرا هم بشنو» به همت شهرداری، معاونت اقتصادی، موسسه فرهنگی شهرآرا و مشاور شهردار در امور بانوان و حضور جمع زیادی از پرسنل و مدیران شهرداری مشهد در تالار شهر برگزار شد.

خواندن بیشتر »

مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد : رضایت روزافزون شهروندان و تحقق شهروندمحوری با تحقق هوشمندسازی

نرگس شالچیان، مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری در حاشیه بازدید از غرفه روابط عمومی شورای شهر مشهد در پنجمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال، اظهارکرد: ارائه خدمات هوشمند از طریق سایت شورای شهر و امکان ثبت انتقادات، پیشنهادات، شکایات و ... در این  سامانه امکان بسیار ارزنده‌ای است که از سوی تیم جوان و هوشمند رسانه‌ای شورای شهر پیش‌بینی شده است.

خواندن بیشتر »

معاون گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد: همایش بین‌المللی «شاهنامه در گذرگاه جاده ابریشم» در مشهد برگزار می شود

همزمان با 25 اردیبهشت ماه 98، روز بزرگداشت فردوسی و زبان پارسی، همایش بین‌المللی «شاهنامه در گذرگاه جاده ابریشم»، به همت مدیریت شهری مشهد برگزار می‌شود.

خواندن بیشتر »

شالچیان خبر داد: نخستین بوستان مشارکتی مردمی در مشهد تاسیس می شود

نخستین بوستان مشارکتی مردمی به همت معاونت گردشگری و زیارت سازمان فرهنگی ـ اجتماعی شهرداری مشهد احداث می‌شود.

خواندن بیشتر »

برگزاری اولین جشنواره بزرگ گردشگری خرید و تخفیفات در مشهد

در نشستی که ۱۷ شهربورماه با حضور نرگس شالچیان، معاون گردشگری و زیارت سازمان فرهنگی، اجتماعی شهرداری مشهد و اعضای اتاق اصناف مشهد برگزار شد، از برگزاری چنین جشنواره‌ای در مشهد حمایت شد.

خواندن بیشتر »

نرم‌افزار واقعیت افزوده دیوارنگاره‌های میدان فردوسی مشهدرونمایی شد

نرم‌افزار واقعیت افزوده دیوارنگاره‌های میدان فردوسی مشهد ظهر امروز با حضور هادی بختیاری، معاون فرهنگی، اجتماعی شهرداری مشهد، زری جراح، مشاور شهردار در امور بانوان، نرگس شالچیان، معاون گردشگری و زیارت سازمان فرهنگی، اجتماعی شهرداری مشهد و... رونمایی شد.

خواندن بیشتر »

نخستین نشست شهرداران و مدیران مناطق تاریخی کشور با حضور مدیر گردشگری شهرداری مشهد برگزار شد

اولین نشست شهرداران و مدیران مناطق تاریخی کشور 18 لغایت 19 شهریور ماه در شهر تبریز برگزار گردید.

خواندن بیشتر »