صفحه اصلی / مدیریت شهری / معاونت تربیت بدنی و سلامت سازمان فرهنگی

معاونت تربیت بدنی و سلامت سازمان فرهنگی

در این صفحه اخبار معاونت سلامت و تربیت بدنی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد منتشر می شود.

معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد خبر داد: پخش مستقیم بازی‌های تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا در فرهنگسراهای مشهد

معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از پخش مستقیم بازی‌های تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا از فرهنگسراهای شهر مشهد خبر داد.

خواندن بیشتر »

معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد مطرح کرد: تجهیز ۷ بوستان شهر به سایت ویژه دوچرخه سواری

بوستان ارم، کوهسنگی، ملت، حجاب، شهید حسین فهمیده، وفا نصرت و پردیس قائم به سایت دوچرخه سواری مختص بانوان تجهیز شد و امید است این فضا، مکانی مفرح برای بانوان باشد تا بتوانند به راحتی از این فضا استفاده کنند.

خواندن بیشتر »

اختصاص ۵میلیارد ریال برای تجهیز پارک‌های بانوان

براین‌اساس اعتبار لازم برای توسعه بخش ویژه بانوان در بوستان‌ها لحاظ شده و در مرحله نخست ۵میلیارد ریال برای تأمین زیرساخت‌های لازم آن‌ها اختصاص یافته است. با ابلاغ این اعتبار در ماه جاری به‌زودی آماده‌سازی و تجهیزات این بوستان‌ها عملیاتی می‌شود.

خواندن بیشتر »

برگزاری جشنواره ورزشی کارکنان خانم شهرداری با حضور ۳۳۰ شرکت کننده

حسن نوری با بیان این مطلب، گفت: در جشنواره ورزشی کارکنان خانم و همسران کارکنان اداره امور تربیت بدنی شهرداری مشهد که در بوستان ریحانه برگزار شد، تعداد 330 نفر شرکت کننده حضور یافتند.

خواندن بیشتر »

از ۱۵ تا ۳۰ آذرماه صورت می‌گیرد؛ برگزاری جشنواره ورزشی المپیاد ورزشی محلات مشهد ویژه بانوان

معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از برگزاری جشنواره ورزشی المپیاد ورزشی محلات مشهد ویژه بانوان خبر داد.

خواندن بیشتر »

رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد : ضرورت ورود جدی دانشگاه ها به ورزش همگانی

معاون شهردار و رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد بر لزوم مطالبه‌گری و فعالیت بیشتر دانشگاه در حوزه ورزش‌های همگانی تاکید کرد.

خواندن بیشتر »

معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد:فضای ویژه ورزش بانوان در۱۰ بوستان مشهد آماده‌سازی می‌شود

معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد مقدس گفت: با توجه به تاکیدات شورای شهر وشهردار مشهد ، فضای ویژه ورزش بانوان در 10 بوستان شهر مشهد تا پایان سال برای استفاده بانوان آماده سازی می شود .

خواندن بیشتر »

اختصاص فضاهای ورزشی به صورت رایگان برای عموم شهروندان

معاون سلامت و تربیت بدنی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد از امکان اختصاص فضاهای ورزشی به صورت رایگان برای عموم مردم خبر داد.

خواندن بیشتر »