صفحه اصلی / مدیریت شهری / معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد

معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد

در این صفحه اخبار مربوط به معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منتشر می شود. معاون خدمات شهری در حال دکتر یعقوبی سرپرست این معاونت است. آدرس: میدان شهدا- شهرداری مرکز – ساختمان توسعه – طبقه اول-تلفن :05132243943

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد خبر داد: جمع آوری ۳۲۱۸ متکدی در مشهد طی ۴ ماه گذشته

37 متکدی نیز به مراجع قضایی، 9 نفر به اداره کل فنی حرفه ای، 6 نفر به کمیته امداد و 9 نفر به بهزیستی معرفی و بقیه نیز به شهرهای خود فرستاده و یا تحویل خانواده شدند.

خواندن بیشتر »

یعقوبی: تخلفات شهری به منزله تضییع حقوق شهروندان، برهم زدن آسایش روانی آنها و نازیبا کردن چهره شهر است

تخلفات شهری به منزله تضییع حقوق شهروندان، برهم زدن آسایش روانی آنها، نازیبا کردن چهره شهر و نهایتا بروز معضلات و مشکلات اجتماعی برای شهر است، قطعا از توسعه تخلفات شهری ممانعت خواهد شد و شهروندان در ساختن شهر سالم مشارکت موثرتری خواهند داشت.

خواندن بیشتر »

در بازدید معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری از سازمان مدیریت پسماند مطرح شد: اجرای طرح جمع‌آوری پسماندهای خشک به صورت هوشمند در مشهد

در این روش که برای اولین بار در کشور به اجرا گذاشته می‌شود پیمان‌های جمع‌آوری پسماند تر و خشک با یکدیگر تلفیق شده و جمع‌آوری پسماندهای خشک به صورت هوشمند و با نصب نرم‌افزار ویژه صورت خواهد گرفت.

خواندن بیشتر »

سرپرست خدمات شهری مشهد: فعلا به سرپرستی فکر میکنم نه معاونت با ۹۰۰ المان به استقبال بهار خواهیم رف

  مهدی یعقوبی در مصاحبه با 💥مشهد تریبون 💥بیان کرد : بزرگترین فعالیت ما برای استقبال از بهار از اواسط بهمن ماه شروع میشود یعقوبی اضافه کرد: ۷۵ طرح المانی جدید آماده شده که در بهار از آنها رونمایی میشود ضمن اینکه با ۱۴ المان پوتیاری(فرم دهی) که با استفاده …

خواندن بیشتر »

عضو هیات رئیسه شورای شهر: امیدواریم یعقوبی به عنوان معاونت خدمات شهری در آینده خود را نشان دهد

مدیری که با سیستم آشنا باشد می تواند ادامه کار را بدون مشکل پیش ببرد و به این دلیل که یعقوبی از ابتدا بوده و شناخت خوبی به حوزه خدمات شهری دارد.

خواندن بیشتر »

تامین ۶ میلیون مترمکعب پساب تصفیه‌خانه خین عرب برای آبیاری فضای سبز/ رضایت بیش از ۷۰ درصد شهروندان از عملکرد حوزه معاونت خدمات شهری

با اجرای شبکه انتقال با هزینه 8 میلیارد تومان طی چند ماه آینده 6 میلیون مترمکعب پساب تصفیه‌خانه خین عرب جهت آبیاری فضای سبز استفاده خواهد شد .

خواندن بیشتر »

اعمال قانون برای ۲۸ هزار خودروی آلاینده در مشهد

مدیر محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری مشهد گفت: طی 9 ماه امسال با 28 هزار و 715 دستگاه خودروی آلاینده، از سوی ضابطان قضایی در مشهد برخورد قانونی شده است.

خواندن بیشتر »

اجرای طرح عملیات مستمر مبارزه با موش‌های فاضلابی در مشهد

رییس اداره محیط زیست، سلامت و ایمنی شهرداری مشهد از اجرای طرح برخورد با موش‌های فاضلابی در شهر مشهد با روش‌های نوین و سازگار با محیط زیست طی 2 سال گذشته تاکنون خبر داد.

خواندن بیشتر »

سرپرست مدیریت و مهندسی بحران شهرداری مشهد:برونسپاری آتش نشانی همراه با نظارت مشکلی ندارد

سرپرست مدیریت و مهندسی بحران شهرداری مشهد خاطر نشان کرد: به نظر من اگر برونسپاری آتش نشانی تحت نظارت باشد، مشکلی ندارد.

خواندن بیشتر »

معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد: پاسخگویی به نیازهای شهروندان، نیازمند ارتباطی دوسویه و هوشمند است

معاون خدمات و محیط زیست شهری گفت: با توجه به ارتباط گسترده شهرداری با شهروندان، پاسخگویی به نیازهای آنان نیازمند ارتباطی دوسویه، مکانیزه و هوشمند است تا بتوانیم مشکلات و دغدغه‌های آنان را رفع کنیم.

خواندن بیشتر »