صفحه اصلی / مدیریت شهری / معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد

معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد

در این صفحه اخبار مربوط به معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منتشر می شود. معاون خدمات شهری در حال حاضر خلیل الله کاظمی است. آدرس: میدان شهدا- شهرداری مرکز – ساختمان توسعه – طبقه اول-تلفن :05132243943

سرپرست مدیریت و مهندسی بحران شهرداری مشهد:برونسپاری آتش نشانی همراه با نظارت مشکلی ندارد

سرپرست مدیریت و مهندسی بحران شهرداری مشهد خاطر نشان کرد: به نظر من اگر برونسپاری آتش نشانی تحت نظارت باشد، مشکلی ندارد.

خواندن بیشتر »

معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد: پاسخگویی به نیازهای شهروندان، نیازمند ارتباطی دوسویه و هوشمند است

معاون خدمات و محیط زیست شهری گفت: با توجه به ارتباط گسترده شهرداری با شهروندان، پاسخگویی به نیازهای آنان نیازمند ارتباطی دوسویه، مکانیزه و هوشمند است تا بتوانیم مشکلات و دغدغه‌های آنان را رفع کنیم.

خواندن بیشتر »

رییس اداره محیط زیست، ایمنی و سلامت شهرداری مشهد خبر داد: کاشت ۱۸۵ هزار اصله درخت در ۳۸۵ هکتار از اراضی کمربند سبزجنوبی درسال

رییس اداره محیط زیست، ایمنی وسلامت شهرداری مشهد از کاشت 185 هزار اصله درخت در 385 هکتار از اراضی کمربند سبز جنوبی خبر داد.

خواندن بیشتر »

انتقاد دادستان مشهد از عدم توجه به مطالعات زیست محیطی در کمیسیون ماده ۵

ن مقام قضایی با انتقاد صریح از عملکرد کمیسیون ماده 5 راه و شهرسازی گفت قانونگذار در ماده 21 قانون هوای پاک اشاره نموده است که در زمان تهیه طرحهای جامع و تفصیلی شهرها باید توجه به مطالعات زیست محیطی صورت پذیرد.

خواندن بیشتر »

اجرای طرح معروف یاوران در سطح شهر مشهد

مدیر امور حقوقی معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد از اجرای طرح معروف یاوران با همکاری ستاد امر به مروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی در سطح شهر در راستای کاهش تخلفات شهری خبر داد.

خواندن بیشتر »

۷۰ درصد زباله خانگی را باقی‌مانده محصولات کشاورزی تشکیل می دهد

علی آدینه نیا در کارگاه آموزشی آشنایی و ترویج کود کمپوست که در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی برگزار شد، اظهار کرد: تولید کود کمپوست در ایران از حدود 25 سال قبل با هدف افزایش بهره وری در بخش تولید محصولات ارگانیک و رسیدن به توسعه پایدار در حوزه کشاورزی آغاز شد.

خواندن بیشتر »

طراحی و نصب المان‌های قبور شهدا در آرامستان بهشت رضا (ع)

 خلیل‌الله کاظمی در جلسه بررسی المان قبور شهدا که با حضور مدیرکل بنیاد شهید استان، مدیرعامل سازمان فردوس‌ها و جمعی از کارشناسان برگزار شد، افزود: سال گذشته پیگیری‌های لازم برای طراحی و نصب المان‌های قبور شهدا انجام شد و در دو کارگروه استانی و کشوری به تصویب رسید که با تامین نظر خانواده شهدا بنا داریم آن را اجرایی نماییم.

خواندن بیشتر »

نوروزی: شهرداری مشهد در حوزه خدمات شهری به شهرهای دیگر مشاوره می دهد/معاونت خدمات شهری پیشرو در نوآوری و خلاقیت است

عضو شورای شهر مشهد گفت: شهرداری مشهد در حوزه خدمات شهری به عنوان مشاور و منتقل کننده تجربیات به شهرداری های دیگر خدمات می دهد.

خواندن بیشتر »

وقتی رکورد ها جابه جا می شوند/کاظمی: بهره برداری از ۴۳ پارک در ۱۴ ماه فعالیت شورای پنجم!

معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد گفت: در دوره شورای پنجم و در 14 ماه گذشته 43 پارک با مساحت 50 هکتار در حوزه فضای سبز به بهره برداری رسیده است و 530 هکتار به عرصه فضای سبز اضافه گردید.

خواندن بیشتر »

در راستای ارتقاء سطح فرهنگ ایمنی شهروندان ” معروف یاوران ” به کمک آتش نشانان می آیند

اولین جلسه معارفات طرح " معروف یاوران " صبح روز گذشته با حضور جعفر سروی مدیر حقوقی معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد ، قاسم باغبان جانشین معاونت دولت به مردم ستاد امر به معروف و نهی از منکر و گروه های معروف یاوران شهری در ستاد اداری سازمان آتش نشانی مشهد برگزار شد.

خواندن بیشتر »