صفحه اصلی / مدیریت شهری / سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآوردهای کشاورزی

سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآوردهای کشاورزی

در این صفحه اخبار مربوط به سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآوردهای کشاورزی منتشر می شود. مدیرعامل این سازمان بهروز کیانی می باشد.آدرس: بلوار وکیل اباد – حدفاصل وکیل اباد 55 و 57 – پلاک 1165 تلفن: 05131298090

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد: مشاغل آلاینده تا پایان سال در مجتمع‌های خدمات خودرویی ساماندهی می‌شوند

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد گفت: مشاغل آلاینده را تا پایان امسال در مجتمع‌های خدمات خودرویی ساماندهی خواهیم کرد.

خواندن بیشتر »

مشهد در شور و نشاط یلدایی از ۲۵ آذر ماه تا شب “چله”

  ایجاد چهره ای پویا و فعال و در عین حال شاد و پر جنب و جوش همواره یکی از سیاست های شهرداری مشهد بوده و در این مسیر هر ساله به انحاء مختلف گام هایی موثر و قابل توجه برداشته است . امســال هم شهر مشــهد از این قاعده …

خواندن بیشتر »

۴ پل عابر پیاده تا بهار سال آینده مجهز به آسانسور می شوند

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد گفت : تا کنون 130 دستگاه پل عابر پیاده در نقاط مختلف شهر مشهد مجهز به آسانسور و پله برقی شده اند و تا بهار سال آینده نیز 8 دستگاه آسانسور بر روی 4 پل عابر پیاده دیگر نصب خواهد شد.

خواندن بیشتر »

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد خبر داد: تخفیف ۳۰ درصدی شب یلدا در فروشگاه‌های” شهرما”

با توجه به پراکندگی مناسب فروشگاه‌های شهرما در نقاط مختلف شهر، شهروندان می‌توانند بدون نیاز به سفرهای درون شهری، مایحتاج مورد نظرشان را از نزدیکترین فروشگاه شهرما شهرداری مشهد تهیه کنند.

خواندن بیشتر »

توزیع گوشت برزیلی در مشهد

با عنایت به استقبال شهروندان و مشتریان از توزیع گوشت گوساله منجمد برزیلی در فروشگاه های "شهرما"، تهیه و توزیع مجدد 10 تن گوشت سردست ، در دو نوبت 5 تنی ، با نرخ مصوب هر کیلو 285000 ریال انجام و در فروشگاه های "شهرما" مناطق کم برخوردار توزیع می گردد .

خواندن بیشتر »

رضایت حداکثری مردم و کسبه در طرح استفاده صنوف از پیاده روها

کسبه از افزایش درامد خود راضی هستند و شهروندان از فضای بصری دلنشین استفاده می کنند و رضایت حداکثری دارند.

خواندن بیشتر »

بازدید رئیس شورای اسلامی شهر مشهد از سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد

رئیس شورای شهر مشهد به اتفاق هیات همراه از ادارات و بخش های مختلف سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد بازدید به عمل آورد .

خواندن بیشتر »