صفحه اصلی / مدیریت شهری / معاونت توسعه و برنامه ریزی شهرداری مشهد

معاونت توسعه و برنامه ریزی شهرداری مشهد

در این صفحه اخبار مربوط به معاونت برنامه ریزی شهرداری مشهد منتشر می شود.
معاون برنامه ریزی هم اکنون شهریار آل شیخ است. آدرس: میدان شهدا،ساختمان توسعه شهرداری،طبقه چهارم- تلفن:05138491451

در بازدید معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری از سازمان مدیریت پسماند مطرح شد: اجرای طرح جمع‌آوری پسماندهای خشک به صورت هوشمند در مشهد

در این روش که برای اولین بار در کشور به اجرا گذاشته می‌شود پیمان‌های جمع‌آوری پسماند تر و خشک با یکدیگر تلفیق شده و جمع‌آوری پسماندهای خشک به صورت هوشمند و با نصب نرم‌افزار ویژه صورت خواهد گرفت.

خواندن بیشتر »

معاون علمی و فناوری رییس جمهور در مراسم افتتاح مرکز نوآوری شهری شهرداری مشهد: راه اندازی مرکز نوآوری شهری مدلی مناسب برای سایر شهرهای کشور است/ شهردار مشهد ایده های فوق العاده ای دارد

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به اینکه شهردار مشهد ایده های فوق العاده ای دارد، گفت: مرکز نوآوری شهری شهرداری مشهد می تواند مدلی مناسب برای سایر شهرهای کشور باشد.

خواندن بیشتر »

معاون برنامه ریزی و توسعه نیروی انسانی شهرداری مشهد در افتتاح مرکز نوآوری شهری؛ ۵۰۰ مساله در مجموع مدیریت شهری برای ارائه ایده و راهکار احصا شده است/ نرم افزار شهروندی طی ۳ ماه آینده رونمایی خواهد شد

معاون برنامه ریزی و توسعه نیروی انسانی شهرداری مشهد با اشاره به اینکه 500 مساله برای ارائه ایده و راهکارهای نو از طریق شتاب دهنده ها در مرکز نوآوری شهری مشهد احصا شده است گفت: فاز دوم تا پنجم این مرکز با همکاری وزارت ارتباطات، دانشگاه فردوسی و بخش خصوصی اجرا خواهد شد.

خواندن بیشتر »

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد با اعلام تصویب برنامه ۱۳۹۷ – ۱۴۰۰ عنوان کرد: برنامه عملیاتی ۳۵۷ هزار میلیارد ریالی، چراغ راه ۴ ساله مدیریت شهری

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد با اعلام تصویب برنامه عملیاتی میان مدت 1397- 1400 در شورای شهر، گفت: چهارمین برنامه عملیاتی میان مدت با حجم درآمدی بیش از 357 هزار میلیارد ریالی، چراغ راه و مبنای حرکت 4 ساله مدیریت شهری مشهد خواهد بود.

خواندن بیشتر »

معاون شهردار مشهد در دیدار با نماینده یونیسف: کودکان کار، کودکان بازمانده از تحصیل و کمبود تعاملات مشکلات شهر دوستدار کودک در مشهد است

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه‌انسانی شهرداری مشهد گفت: در حوزه شهر دوستدار کودک با دو دغدغه جدی مواجه هستیم، یکی مشکل کودکان کار و بازمانده از تحصیل در مناطق کم‌برخوردار و دیگری کمبود تعاملات اجتماعی کودکان در سایر نقاط شهر است که برای حل این مشکلات باید از تجارب جهانی بهره‌برد.

خواندن بیشتر »

نسخه جدید سامانه الکترونیکی مبصا شهرداری مشهد راه اندازی شد

با تلاش گروه راهبری سبد پروژه های شهری در دفتر برنامه و بودجه معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد؛ نسخه جدید سامانه مبصا در راستای تحقق تسهیل کاربری تهیه و راه اندازی شد.

خواندن بیشتر »

شهرداری مشهد عضو هیات اجرائی مجمع شهرداران آسیایی شد

پنجمين مجمع شهرداران آسيايي به ميزباني شهر قاضيان تپ تركيه در حال برگزاري است.اين مجمع كه با شعار شهرهاي هوشمند ايمن و قابل سكونت برگزار مي شود ميزبان بيش از ٦٠ هيات خارجي از شهرهاي آسيايي است.

خواندن بیشتر »

به اشتراک گذاری راه حل های شهرهای جهان در تامین منابع مالی هدف کارگاه آموزشی متروپلیس

رئیس گروه همکاری های بین الملل علمی تخصصی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه‌انسانی شهرداری مشهد گفت: کارگاه آموزشی متروپلیس برای انتقال تجارب شهرداری‌های ایران و جهان در حوزه تامین مالی مبتنی بر زمین در شهر مشهد در حال برگزاری می‌باشد

خواندن بیشتر »

دوازدهمین دوره آموزشی مترو پلیس با موضوع ابزار های تامین مالی به میزبانی مشهد آغاز شد

دوازدهمین دوره آموزشی انجمن کلان شهرهای جهان ( مترو پلیس) با موضوع ابزارهای تامین مالی مبتنی بر زمین برای شهرهای مسئولیت با حضور 40 مهمان داخلی و خارجی در هتل همای مشهد آعاز شد.

خواندن بیشتر »

معاون برنامه ریزی شهرداری مشهد:باید از دانش بین‌المللی و روش‌های به روزتر برای تامین مالی شهرداری‌ها استفاده کنیم

شهریار آل شیخ اظهار داشت: امسال دهمین سال برگزاری دوره‌های آموزشی بین‌المللی در این مرکز می‌باشد و همچنین بیست و پنجمین دوره آموزش داخلی آن است.

خواندن بیشتر »