صفحه اصلی / مدیریت شهری / معاونت توسعه و برنامه ریزی شهرداری مشهد

معاونت توسعه و برنامه ریزی شهرداری مشهد

در این صفحه اخبار مربوط به معاونت برنامه ریزی شهرداری مشهد منتشر می شود.
معاون برنامه ریزی هم اکنون شهریار آل شیخ است. آدرس: میدان شهدا،ساختمان توسعه شهرداری،طبقه چهارم- تلفن:05138491451

معاون شهردار مشهد در دیدار با نماینده یونیسف: کودکان کار، کودکان بازمانده از تحصیل و کمبود تعاملات مشکلات شهر دوستدار کودک در مشهد است

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه‌انسانی شهرداری مشهد گفت: در حوزه شهر دوستدار کودک با دو دغدغه جدی مواجه هستیم، یکی مشکل کودکان کار و بازمانده از تحصیل در مناطق کم‌برخوردار و دیگری کمبود تعاملات اجتماعی کودکان در سایر نقاط شهر است که برای حل این مشکلات باید از تجارب جهانی بهره‌برد.

خواندن بیشتر »

نسخه جدید سامانه الکترونیکی مبصا شهرداری مشهد راه اندازی شد

با تلاش گروه راهبری سبد پروژه های شهری در دفتر برنامه و بودجه معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد؛ نسخه جدید سامانه مبصا در راستای تحقق تسهیل کاربری تهیه و راه اندازی شد.

خواندن بیشتر »

شهرداری مشهد عضو هیات اجرائی مجمع شهرداران آسیایی شد

پنجمين مجمع شهرداران آسيايي به ميزباني شهر قاضيان تپ تركيه در حال برگزاري است.اين مجمع كه با شعار شهرهاي هوشمند ايمن و قابل سكونت برگزار مي شود ميزبان بيش از ٦٠ هيات خارجي از شهرهاي آسيايي است.

خواندن بیشتر »

به اشتراک گذاری راه حل های شهرهای جهان در تامین منابع مالی هدف کارگاه آموزشی متروپلیس

رئیس گروه همکاری های بین الملل علمی تخصصی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه‌انسانی شهرداری مشهد گفت: کارگاه آموزشی متروپلیس برای انتقال تجارب شهرداری‌های ایران و جهان در حوزه تامین مالی مبتنی بر زمین در شهر مشهد در حال برگزاری می‌باشد

خواندن بیشتر »

دوازدهمین دوره آموزشی مترو پلیس با موضوع ابزار های تامین مالی به میزبانی مشهد آغاز شد

دوازدهمین دوره آموزشی انجمن کلان شهرهای جهان ( مترو پلیس) با موضوع ابزارهای تامین مالی مبتنی بر زمین برای شهرهای مسئولیت با حضور 40 مهمان داخلی و خارجی در هتل همای مشهد آعاز شد.

خواندن بیشتر »

معاون برنامه ریزی شهرداری مشهد:باید از دانش بین‌المللی و روش‌های به روزتر برای تامین مالی شهرداری‌ها استفاده کنیم

شهریار آل شیخ اظهار داشت: امسال دهمین سال برگزاری دوره‌های آموزشی بین‌المللی در این مرکز می‌باشد و همچنین بیست و پنجمین دوره آموزش داخلی آن است.

خواندن بیشتر »

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد عضو کمیته علمی کارگروه استراتژی توسعه شهری شد

با حکم رییس کمیسیون چشم‌انداز و نخبگان مجمع تشخیص مصلحت نظام، آل شیخ معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد، عضو کمیته مدیریت شهری مجمع تشخیص مصلحت نظام و کارگروه استراتژی توسعه شهری CDS شد.

خواندن بیشتر »

معاون شهردار اصفهان: مشهد ازنمونه‌های موفق مدیریت و برنامه‌ریزی در کشور است

در بین مجموعه شهرداری‌های کلان‌شهرها، یکی از نقاط ممتاز که می‌توان به عنوان الگو مثال زد، شهرداری مشهد است.

خواندن بیشتر »

۱ سال گذشت: مشهد هوشمند تر از گذشته…

این پژوهشگر حوزه شهر هوشمند گفت: شهرداری مشهد در یک سال گذشته به درستی از ابزارهای الکترونیک جهت ارتقا سطح زندگی مردم استفاده کرده است.

خواندن بیشتر »

کارت شهروندی گران می شود: افزایش نرخ ارز به من کارت رسید!

معاون برنامه ریزی شهرداری مشهد: متاسفانه تولید داخل این گونه کارت ها وجود ندارد و بدنه کارت ها کلا با ارز خریداری می شود و اگر قیمت آن را افزایش ندهیم شهرداری باید سرفصل جدید برای یارانه این امر اختصاص دهد.

خواندن بیشتر »