صفحه اصلی / مدیریت شهری / شرکت قطار شهری

شرکت قطار شهری

در این صفحه اخبار مربوط به شرکت قطار شهری مشهد و توسعه خطوط مترو منتشر می شود. مدیرعامل این شرکت کیانوش کیامرز است. آدرس: مشهد – حاشيه كمربندي صد متري – مقابل پايگاه چهاردهم شكاري امام رضا(ع)-تلفن: 333 30 330 – 51 (98+)

مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد: در راستای عمل به قول در خصوص خط دو قطارشهری مبنی بر اتصال ادامه این خط از میدان شریعتی به بولوار پیروزی تا پایان سال، در تامین منابع ارزی به مشکل برخورده‌ایم.

نیاز به 1100 میلیارد تومان اعتبار برای ادامه اجرای خط 2 و3 قطار شهری مشهد / شهردار مشهد به جد پیگیر رفع مشکلات ارزی تامین تجهیزات ارزی قطارشهری است

خواندن بیشتر »

ریاضی:پروژه قطارشهری اکثر منابع مالی شهرداری را می بلعد

سید مسعود ریاضی در ارتباط با پروژه‌های عمرانی شهر مشهد اظهار کرد: اولویت شورای پنجم با توجه به شرایط اقتصادی روز و تعداد زیادی از پروژه عملیات اجرای آن آغازشده اما مدیریت نشده است.

خواندن بیشتر »

توضیحات قطارشهری درباره مشکل فنی یکی از خطوط و تخلیه مسافران

میثم زارع گفت: یکی از قطارهای قطارشهری در ساعت ۱۸:۰۷ دقیقه در خروجی ایستگاه آزادی، یک مشکل فنی پیدا می‌کند و دچار یک ترمز ناگهانی می‌شود که در آن‌جا اتفاقی نمی‌افتد و راه‌بر قطار را در عرض دو تا سه دقیقه به سمت ایستگاه خیام حرکت می‌دهد. وی افزود:  در …

خواندن بیشتر »

بازدید رییس سازمان حسابرسی و نمایندگان دیوان محاسبات از خط ۲ و۳ قطارشهری مشهد

مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد از بازدید رییس سازمان حسابرسی ونمایندگان دیوان محاسبات از خط 2 و3 قطارشهری مشهد خبرداد.

خواندن بیشتر »

عقد قرارداد طرح توسعه حمل‌ونقل ریلی با حضور وزیر نفت

تفاهم‌نامه قرارداد طرح توسعه حمل‌ونقل ریلی درون‌شهری توسط وزیر نفت و شهرداران و رؤسای شوراهای ٩ کلان‌شهر کشور بین شرکت بهینه‌سازی سوخت و شهرداری‌های این کلان‌شهرها به امضا رسید.

خواندن بیشتر »

کیامرز خبر داد: برگزاری جلسات با بانک مرکزی به منظور تامین منابع ریالی و ارزی قطارشهری مشهد

مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد از برگزاری جلسات با بانک مرکزی به منظور تامین منابع ریالی و ارزی قطارشهری مشهد خبر داد.

خواندن بیشتر »