صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران

مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران

در این صفحه اخبار مربوط به مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران منتشر می شود. سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران مدیریت شهری مشهد امیر عزیزی است.

سرپرست مدیریت و مهندسی بحران شهرداری مشهد:برونسپاری آتش نشانی همراه با نظارت مشکلی ندارد

سرپرست مدیریت و مهندسی بحران شهرداری مشهد خاطر نشان کرد: به نظر من اگر برونسپاری آتش نشانی تحت نظارت باشد، مشکلی ندارد.

خواندن بیشتر »

سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران مشهد : درصد خیلی کمی از شعارهایی که تحت عنوان شهر هوشمند و قبل از آن شهر الکترونیک در مشهد گفته شد، به تحقق رسید

درصد خیلی کمی از شعارهایی که تحت عنوان شهر هوشمند و قبل از آن شهر الکترونیک در ایران و مشهد گفته شد، به تحقق رسید

خواندن بیشتر »

۶۵ درصد مساحت شهر مشهد در برابر زلزله آسیب پذیر است

مدیر بحران شهرداری مشهد از 65 درصد مساحت این کلانشهر به عنوان مناطق به شدت آسیب پذیر در مقابل زلزله یاد کرد و گفت: باید برای کاهش خسارت های زلزله های احتمالی آماده باشیم.

خواندن بیشتر »

سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران : برگزاری بزرگترین مانور شهروندی در پنجم دی ماه سال جاری

امیر عزیزی در بازدید از نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری، با حضور در غرفه مرکز پژوهش‌های شورای شهر که در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار شد، بیان کرد: متاسفانه ساختار مناسبی در خصوص مدیریت بحران در کشور وجود ندارد و وضعیت مدیریت بحران در کشور وضعیت مناسبی ندارد، شاید به این دلیل که این موضوع اولویت اصلی و درجه یک نمی‌باشد.

خواندن بیشتر »

تصاویر: مانور زلزله و ایمنی در مدارس مشهد

به همت مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد و با مشارکت جمعیت هلال احمر مانور زلزله و ایمنی در سطج مدارس مشهد برگزار شد. برای دیدن هر تصویر در سایز بزرگ روی آن کلیک نمایید.    

خواندن بیشتر »

سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد:شهر مشهد به ۴۵ سوله جدید بحران نیاز دارد

سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد و رییس آسیایی جامعه ایمن با اشاره به اینکه طبق مطالعات انجام شده به ازای هر 50 هزار نفر باید یک سوله بحران وجود داشته باشد، گفت: بر این اساس مشهد به 60 سوله بحران نیاز دارد که در حال حاضر با وجود 15 سوله بحران در شهر مشهد به 45 سوله بحران جدید نیازمندیم.

خواندن بیشتر »

برگزاری مانورهای دورمیزی پدافند غیرعامل در ستاد و مناطق

سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد از برگزاری مانورهای دورمیزی پدافند غیر عامل در ستاد، معاونت‌ها و مناطق خبر داد.

خواندن بیشتر »

یادداشت امیر عزیزی درباره جشنواره هنری جامعه ایمن

دی ماه سال ۹۶ بود که تصمیم گرفتیم دومین جشنواره هنری جامعه ایمن را که شامل جشنواره های :فیلم؛کاریکاتور و دانش آموزی بود آغاز کنیم .

خواندن بیشتر »

​اجرای مانور نیروهای داوطلب واکنش اضطراری محلات مشهد (دوام ثامن)

چهارشنبه و پنج شنبه ۲۳و۲۴ آبان ماه پایگاههای مدیریت بحران درمناطق ۹و۶ شهرداری مشهد مانوری باهدف ارتقا آمادگی نیروهای عملیاتی وامدادی، نشان دادن توان وهماهنگی دستگاههای فعال درامر امداد برگزار کردند.

خواندن بیشتر »