صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران

مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران

در این صفحه اخبار مربوط به مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران منتشر می شود. سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران مدیریت شهری مشهد امیر عزیزی است.

کاریکاتور، آیینه ای است تمام نما، متذکر و پاسخگو در برابرپدیده های بحران زا

علیرضا قامتی مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری خراسان رضوی یادداشتی را آماده کرده در وصف بحران و کاریکاتور

خواندن بیشتر »

سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد: ادارات خدمت‌رسان باید با شهرداری‌ها در زمینه مدیریت بحران همکاری داشته باشند

سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد گفت: شهرداری وظایف خود را برای مدیریت بحران‌ها انجام می‌دهد لذا ادارات خدمت‌رسان باید با شهرداری‌ها در این زمینه همکاری داشته باشند.

خواندن بیشتر »

سرپرست مدیریت و مهندسی بحران شهرداری مشهد:برونسپاری آتش نشانی همراه با نظارت مشکلی ندارد

سرپرست مدیریت و مهندسی بحران شهرداری مشهد خاطر نشان کرد: به نظر من اگر برونسپاری آتش نشانی تحت نظارت باشد، مشکلی ندارد.

خواندن بیشتر »

سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران مشهد : درصد خیلی کمی از شعارهایی که تحت عنوان شهر هوشمند و قبل از آن شهر الکترونیک در مشهد گفته شد، به تحقق رسید

درصد خیلی کمی از شعارهایی که تحت عنوان شهر هوشمند و قبل از آن شهر الکترونیک در ایران و مشهد گفته شد، به تحقق رسید

خواندن بیشتر »

۶۵ درصد مساحت شهر مشهد در برابر زلزله آسیب پذیر است

مدیر بحران شهرداری مشهد از 65 درصد مساحت این کلانشهر به عنوان مناطق به شدت آسیب پذیر در مقابل زلزله یاد کرد و گفت: باید برای کاهش خسارت های زلزله های احتمالی آماده باشیم.

خواندن بیشتر »

سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران : برگزاری بزرگترین مانور شهروندی در پنجم دی ماه سال جاری

امیر عزیزی در بازدید از نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری، با حضور در غرفه مرکز پژوهش‌های شورای شهر که در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار شد، بیان کرد: متاسفانه ساختار مناسبی در خصوص مدیریت بحران در کشور وجود ندارد و وضعیت مدیریت بحران در کشور وضعیت مناسبی ندارد، شاید به این دلیل که این موضوع اولویت اصلی و درجه یک نمی‌باشد.

خواندن بیشتر »

تصاویر: مانور زلزله و ایمنی در مدارس مشهد

به همت مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد و با مشارکت جمعیت هلال احمر مانور زلزله و ایمنی در سطج مدارس مشهد برگزار شد. برای دیدن هر تصویر در سایز بزرگ روی آن کلیک نمایید.    

خواندن بیشتر »

سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد:شهر مشهد به ۴۵ سوله جدید بحران نیاز دارد

سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد و رییس آسیایی جامعه ایمن با اشاره به اینکه طبق مطالعات انجام شده به ازای هر 50 هزار نفر باید یک سوله بحران وجود داشته باشد، گفت: بر این اساس مشهد به 60 سوله بحران نیاز دارد که در حال حاضر با وجود 15 سوله بحران در شهر مشهد به 45 سوله بحران جدید نیازمندیم.

خواندن بیشتر »

برگزاری مانورهای دورمیزی پدافند غیرعامل در ستاد و مناطق

سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد از برگزاری مانورهای دورمیزی پدافند غیر عامل در ستاد، معاونت‌ها و مناطق خبر داد.

خواندن بیشتر »