صفحه اصلی / مدیریت شهری / سازمان فردوس ها

سازمان فردوس ها

در این صفحه اخبار مربوط به سازمان فردوس های مشهد منتشر می شود. مدیر این سازمان حجت الاسلام و المسلمین دامغانی است. آدرس: :مشهد – بلوار مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی 32 – بلوار عصمتیه- نبش عصمتیه 1- تلفن: 05136236201

در همایش بزرگ طاهرین شرق کشور در مشهد تاکید شد: پیگیری قرارگیری شغل طاهرین (غسالان) در چهارچوب مشاغل سخت و زیان‌آور

این کار شما دارای اجر و پاداش اخروی و عاقبت بخیری است، ما نیز در مدیریت شهری وظیفه داریم فضا و امکانات را برای شما آماده و در انجام این کار بزرگ کمکتان کنیم.

خواندن بیشتر »

دامغانی خبر داد: برخورد با عوامل جمع آوری پرچم های نصب شده در گلزار شهدای مدافع حرم در بهشت رضا

مدیرعامل سازمان فردوس ها گفت: در روزهای گذشته عوامل جمع‌آوری پرچم‌های نصب شده در گلزار مطهر شهدای مدافع حرم که به این بلوک آسیب رسانده و باعث اعتراض خانواده محترم شهدا و مردم شده بودند که بلافاصله با ورود پرسنل انتظامات بهشت رضا(ع) و همکاری نیروی انتظامی، شناسایی و تحویل …

خواندن بیشتر »

طراحی و نصب المان‌های قبور شهدا در آرامستان بهشت رضا (ع)

 خلیل‌الله کاظمی در جلسه بررسی المان قبور شهدا که با حضور مدیرکل بنیاد شهید استان، مدیرعامل سازمان فردوس‌ها و جمعی از کارشناسان برگزار شد، افزود: سال گذشته پیگیری‌های لازم برای طراحی و نصب المان‌های قبور شهدا انجام شد و در دو کارگروه استانی و کشوری به تصویب رسید که با تامین نظر خانواده شهدا بنا داریم آن را اجرایی نماییم.

خواندن بیشتر »

مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد : ساخت ۲۰ گذرگاه مخصوص افراد دارای معلولیت در آرامستان‌های مشهد

مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد از ساخت 20 گذرگاه (رمپ) مخصوص عبور و شهروندان دارای معلولیت و جانبازان طی سال گذشته خبر داد.

خواندن بیشتر »

تالیف دو کتاب جدید در سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد

مجموعه سازمان فردوس‌ها متولی مرحله مهمی از زندگی انسان به نام مرگ است و پیرامون آن مباحث مختلفی وجود دارد که ضرورت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی نسبت به آن ها در جامعه امروز احساس می شود.

خواندن بیشتر »

در راستای ارتقاء سطح فرهنگ ایمنی شهروندان ” معروف یاوران ” به کمک آتش نشانان می آیند

اولین جلسه معارفات طرح " معروف یاوران " صبح روز گذشته با حضور جعفر سروی مدیر حقوقی معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد ، قاسم باغبان جانشین معاونت دولت به مردم ستاد امر به معروف و نهی از منکر و گروه های معروف یاوران شهری در ستاد اداری سازمان آتش نشانی مشهد برگزار شد.

خواندن بیشتر »

مدیرعامل سازمان فردوس ها: شهروندان در انتخاب شرکت تشریفاتی موردنظر خود صاحب اختیارند

حجت الاسلام والمسلمین مهدوی دامغانی با اشاره به استقرار شرکت تشریفاتی در بهشت رضا(ع) با هدف رفاه حال مراجعین، افزود: شهروندان می توانند از سایر شرکت های تشریفاتی معتبر داخل شهر خدمات دریافت نمایند و هیچگونه اانحصاری در این زمینه وجود ندارد.

خواندن بیشتر »

سامانه مرکز اعزام آمبولانس سازمان فردوس ها: شماره تلفن ۱۵۳۰

شماره چهار رقمی 1530 متعلق به مرکز اعزام آمبولانس حمل متوفی مشهد می باشد که جهت انتقال به بهشت رضا(ع) بطور شبانه روزی آماده پاسخگویی است.

خواندن بیشتر »

معاون سازمان فردوس های مشهد تشریح کرد: ایجاد زیر ساخت های آرامستان هوشمند

تقوی گفت: با ایجاد زیرساخت های نرم افزاری لازم و ساخت نرم افزار تلفن همراه ، شهروندان در آینده می توانند نقاط قوت و ضعف سازمان را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و راندمان و نحوه خدمات دهی نسبت به قبل را مورد مقایسه قرار دهند.

خواندن بیشتر »