صفحه اصلی / مدیریت شهری / شورای اجتماعی محلات

شورای اجتماعی محلات

در این صفحه اخبار مربوط به شورای اجتماعی محلات مشهد منتشر می شود. دبیر این مجموعه مجتبی منتظری است. آدرس دبیرخانه:میدان امام حسین (ع)- خواجه ربیع 7 – بوستان بهار – سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد – طبقه +1 – تلفن: 0513742920

رییس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار مشهد: شورای اجتماعی محلات بهترین راهکار جذب مشارکت‌های مردمی است

رییس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به اینکه شورای اجتماعی محلات بهترین راهکار جذب مشارکت‌های مردمی است، گفت: در دوره مدیریتی شورای شورای اسلامی شهر مشهد در دوره پنجم نگاه و فعالیت‌های ما به گونه‌ای بوده که قشری در جامعه ما فراموش نشود.

خواندن بیشتر »

مشاور امور بانوان شهردار مشهد: نقش زنان شورای اجتماعی محلات در تحول مدیریت شهری بی بدیل است

مشاور امور بانوان شهردار مشهد گفت: متاسفانه همواره زنان در جلسات مختلف از مشکلاتشان و نیاز به کمک مسئولین حرف می‌زنند و این یعنی هنوز به قدرت اجتماعی خود باور ندارند. در تمام کشورهای توسعه یافته جهان مشکل نگاه جنسیتی حل شده و ما برای حل این مشکل در کشور نیاز به یک عدالت اجتماعی در حوزه زنان داریم.

خواندن بیشتر »

رئیس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد: ظرفیت بالقوه شوراهای اجتماعی محلات باید بالفعل شود

بختیاری گفت: ساختاری که برای شورای اجتماعی محلات دیده شده است به نوعی از همه اقشار و نهادهای محله نمایندگی می‌کند. ولی این نهاد هنوز به جایگاه واقعی خود به عنوان نماینده‌ای قوی از همه اقشار محله نرسیده است که ظرفیت بالقوه آن باید بالفعل شود.

خواندن بیشتر »