صفحه اصلی / مدیریت شهری / سازمان حمل و نقل بار و مسافر

سازمان حمل و نقل بار و مسافر

در این صفحه اخبار سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه منتشر می شود. مدیرعامل این سازمان حسین مختاری است. آدرس: خیابان فدایئان اسلام ساختمان غدیر تلفن: 05133448356

رییس شورای شهر خطاب به تاکسیرانان آسمانی و امانتدار: رفتار خوب شما با زائران یک تبلیغ برای شهر مشهد است

محمدرضا حیدری در ششمین همایش تجلیل از تاکسیرانان امانت‌دار و آسمانی که در تالار صبا برگزار شد، افزود: برخود تکلیف دانستم که در جمع تاکسیران‌های شریفی که با حس خوب نوع دوستی و رعایت امانتداری بیماران بی‌بضاعت را به صورت رایگان به مراکز درمانی انتقال می‌دهند و اموال جا مانده در تاکسی‌هایشان را در حالی که با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند به صاحبانشان باز می‌گردانند حضور پیدا کرده و از طرف خودم و اعضای شورای شهر اعلام کنم که شما برای ما و جامعه عزیز هستید.

خواندن بیشتر »

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار مشهد خبر داد: تغییر فرآیند آموزش رانندگان حوزه حمل و نقل بار درون شهری

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد از تغییر فرآیند آموزش رانندگان حوزه حمل و نقل بار درون شهری خبر داد.

خواندن بیشتر »

صدور “باربرگ” الکترونیک از ۲۰ آبان برای ناوگان باری بیش از ۱۰ تن

جهت صدور سند حمل الکترونیک «باربرگ»، ثبت اطلاعات ناوگان و رانندگان در سامانه UTCMC الزامی است، لذا کلیه ناوگان و رانندگان باید ابتدا در این سامانه ثبت‌نام کنند و سپس برای دریافت پروانه فعالیت (برای ناوگان) و پروانه اشتغال (برای رانندگان) اقدام کنند.

خواندن بیشتر »

فعالیت تانکرهای غیرمجاز حمل فاضلاب در گیرودار ناهماهنگی مسئولان: وقتی سلامت مردم به تاراج می‌رود

طی 3 ماه آینده همه تانکرهای فاضلاب را ساماندهی کرده و سامانه AVL بر روی آن نصب خواهد شد.

خواندن بیشتر »