صفحه اصلی / مدیریت شهری / سازمان فناوری و اطلاعات(فاوا)

سازمان فناوری و اطلاعات(فاوا)

در این صفحه اخبار مربوط به سازمان فاوا شهرداری مشهد منتشر می شود. محمد جواد رجائیان مدیرعامل این سازمان است. آدرس:بلوار معلم- نبش معلم یک- تلفن: 05136006101

نمره ۱٫۷۵ مشهد از ۵٫۵ از حیث کیفیت زندگی و دورکاری در بین شهرهای جهان

وبسایت جهانی "نوماد لیست" بهترین شهرهای جهان را برای زندگی و کار از راه دور را بر اساس شاخصه هایی همچون هزینه زندگی، سرعت اینترنت، آب و هوا و سایر معیارها برای کارهایی که از راه دور انجام می شوند مانند استارتاپ ها، دورکاری ها، دولت الکترونیک، مشاعل اینترنتی و ... را لیست کرده است.

خواندن بیشتر »

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد خبر داد: همکاری شهرداری مشهد با ایرانسل در زمینه توسعه زیرساخت‌های اینترنت اشیاء

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری شهرداری با اپراتور ایرانسل در زمینه توسعه زیرساخت‌های استفاده از اینترنت اشیاء خبر داد.

خواندن بیشتر »

مدیرعامل سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری مشهد در هشتمین نمایشگاه شهر هوشمند خبر داد: رونمایی از سامانه شفافیت، کیف پول شهروندی و پلت فرم در راستای تحقق شهر هوشمند

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد با اشاره به شعار شورا و شهرداری مشهد در راستای ایجاد شهر هوشمند گفت: سه پروژه اصلی سامانه شفافیت، کیف پول شهروندی و پلت فرم در راستای تحقق شهر هوشمند رونمایی شد.

خواندن بیشتر »

سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران مشهد : درصد خیلی کمی از شعارهایی که تحت عنوان شهر هوشمند و قبل از آن شهر الکترونیک در مشهد گفته شد، به تحقق رسید

درصد خیلی کمی از شعارهایی که تحت عنوان شهر هوشمند و قبل از آن شهر الکترونیک در ایران و مشهد گفته شد، به تحقق رسید

خواندن بیشتر »

مدیرعامل سازمان فاوا خبر داد:بیش از ۵۰۰ میلیون تومان تراکنش رایگان در حمل و نقل عمومی برای خانواده ایثارگران در ۶ ماه اول سال ۹۷ در مشهد

دیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از اجرای طرح استفاده رایگان ایثارگران مشهدی از حمل و نقل عمومی شهری خبر داد.

خواندن بیشتر »

مدیرعامل سازمان فاوا : راه‌اندازی سرویس الکترونیکی تبدیل موقعیت جغرافیایی به آدرس نوشتاری

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از ایجاد و بهره‌برداری از سرویس الکترونیک تبدیل موقعیت جغرافیایی به آدرس و بالعکس (تبدیل آدرس به موقعیت جغرافیایی) در سامانه زیرساخت اطلاعات مکانی خبر داد.

خواندن بیشتر »

مدیر عامل سازمان فاوا : هشتمین نمایشگاه شهر هوشمند در مشهد برگزار می‌شود

 محمدجواد رجائیان با اعلام این خبر افزود: این نمایشگاه پس از وقفه‌ای چندساله، از 12 تا 16 دی ماه امسال در سالن فردوسی نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار خواهدشد.

خواندن بیشتر »

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد: تجهیز تاکسی‌های خط امامت (آزادشهر) مشهد به دستگاه من کارت آغاز شد

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از آغاز تحویل و تجهیز تاکسی های خط آزادشهر مشهد به دستگاه پوز من کارت خبر داد.

خواندن بیشتر »

از پیام رسان گپ، شارژ الیت و بلیت تک سفره مترو بخرید

محمد جواد رجائیان بیان کرد: طرح شارژ تشویقی من کارت برای شهروندانی که از شارژ الکترونیکی و بدون دخالت عوامل انسانی، استفاده می‌کنند از اول مهر ماه 97 و با توجه به مصوبه شورای اسلامی شهر، به مدت شش ماه تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت.

خواندن بیشتر »

به روزترین و دردسترس ترین روش برای خرید شارژ پارکینگ (الیت) خودرو ارایه شد

مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد تصریح کرد: امکان مشاهده موجودی شارژ و نمایش ظرفیت پارکینگ های سطح شهر بر روی نقشه به صورت آنلاین جزو ویژگی های این خدمت نوین است.

خواندن بیشتر »