صفحه اصلی / مدیریت شهری / سازمان فناوری و اطلاعات(فاوا)

سازمان فناوری و اطلاعات(فاوا)

در این صفحه اخبار مربوط به سازمان فاوا شهرداری مشهد منتشر می شود. محمد جواد رجائیان مدیرعامل این سازمان است. آدرس:بلوار معلم- نبش معلم یک- تلفن: 05136006101

سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران مشهد : درصد خیلی کمی از شعارهایی که تحت عنوان شهر هوشمند و قبل از آن شهر الکترونیک در مشهد گفته شد، به تحقق رسید

درصد خیلی کمی از شعارهایی که تحت عنوان شهر هوشمند و قبل از آن شهر الکترونیک در ایران و مشهد گفته شد، به تحقق رسید

خواندن بیشتر »

مدیرعامل سازمان فاوا خبر داد:بیش از ۵۰۰ میلیون تومان تراکنش رایگان در حمل و نقل عمومی برای خانواده ایثارگران در ۶ ماه اول سال ۹۷ در مشهد

دیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از اجرای طرح استفاده رایگان ایثارگران مشهدی از حمل و نقل عمومی شهری خبر داد.

خواندن بیشتر »

مدیرعامل سازمان فاوا : راه‌اندازی سرویس الکترونیکی تبدیل موقعیت جغرافیایی به آدرس نوشتاری

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از ایجاد و بهره‌برداری از سرویس الکترونیک تبدیل موقعیت جغرافیایی به آدرس و بالعکس (تبدیل آدرس به موقعیت جغرافیایی) در سامانه زیرساخت اطلاعات مکانی خبر داد.

خواندن بیشتر »

مدیر عامل سازمان فاوا : هشتمین نمایشگاه شهر هوشمند در مشهد برگزار می‌شود

 محمدجواد رجائیان با اعلام این خبر افزود: این نمایشگاه پس از وقفه‌ای چندساله، از 12 تا 16 دی ماه امسال در سالن فردوسی نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار خواهدشد.

خواندن بیشتر »

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد: تجهیز تاکسی‌های خط امامت (آزادشهر) مشهد به دستگاه من کارت آغاز شد

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از آغاز تحویل و تجهیز تاکسی های خط آزادشهر مشهد به دستگاه پوز من کارت خبر داد.

خواندن بیشتر »

از پیام رسان گپ، شارژ الیت و بلیت تک سفره مترو بخرید

محمد جواد رجائیان بیان کرد: طرح شارژ تشویقی من کارت برای شهروندانی که از شارژ الکترونیکی و بدون دخالت عوامل انسانی، استفاده می‌کنند از اول مهر ماه 97 و با توجه به مصوبه شورای اسلامی شهر، به مدت شش ماه تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت.

خواندن بیشتر »

به روزترین و دردسترس ترین روش برای خرید شارژ پارکینگ (الیت) خودرو ارایه شد

مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد تصریح کرد: امکان مشاهده موجودی شارژ و نمایش ظرفیت پارکینگ های سطح شهر بر روی نقشه به صورت آنلاین جزو ویژگی های این خدمت نوین است.

خواندن بیشتر »

مدیرعامل سازمان فاوا مشهد: اطلاعات شهرسازی شهرداری مشهد در اختیار شهروندان قرار می گیرد

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: بنا بر مصوبه شورای اسلامی شهر مقدس مشهد، اطلاعات شهرسازی شهرداری مشهد در اختیار شهروندان شهر بهشت قرار می گیرد.

خواندن بیشتر »

ابهام در ترک تشریفات قرارداد ۹۸۵ میلیونی سازمان فاوا شهرداری مشهد

ارائه خدمات IT در شهرداری مشهد طی قراردادی با ترک تشریفات به شرکت "سامانه گستر رشد" که ظاهرا به صورت خانوادگی توسط خانواده بیک زاده مدیریت می شود سپرده شده است.

خواندن بیشتر »