صفحه اصلی / مدیریت شهری / نمایشگاه بین المللی

نمایشگاه بین المللی

در این صفحه اخبار مربوط به نمایشگاه بین المللی مشهد منتشر می شود. آدرس: مشهد- انتهای بلوار وکیل آباد- محل دائمی نمایشگاه بین المللی – تلفن: 05135005

مدیر امور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی مشهد خبر داد: برگزاری سومین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و رفتارهای اقتصادی در بهمن ماه امسال

در این میان افرادی اطلاعمند نیز سرمایه خود را در اختیار بورس قرار داده‌اند و ناآگاه از رونق آن در کشور بودند و این در حالی است که یکی از موارد سودآور در کل دنیا مربوط به بورس است که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

خواندن بیشتر »

از ۱۲ تا ۱۶ دی ماه صورت می گیرد؛ برگزاری هشتمین نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند ایرانکام

رییس امور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی مشهد از برگزاری هشتمین نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند ایرانکام و بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر از ۱۲ تا ۱۶ دی ماه امسال در سالن مفاخر نمایش نمایشگاه بین المللی مشهد خبر داد.

خواندن بیشتر »

افتتاح دهمین نمایشگاه فرش مشهد همزمان با نمایشگاه پژوهش و فناوری در مشهد

افتتاحیه دهمین نمایشگاه تخصصی "فرش دستباف" با حضور جناب آقای میرزایی سرپرست استانداری خراسان رضوی، جناب آقای حیدری رییس شورای اسلامی شهر مشهد، جناب آقای رسولیان مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی و برخی دیگر از مدیران استانی برگزار گردید.

خواندن بیشتر »

نوزدهمین نمایشگاه پژوهش و فناوری خراسان رضوی از ۱۲ آذر ماه آغاز می گردد

دبیر برگزاری نوزدهمین نمایشگاه پژوهش و فناوری استان خراسان رضوی گفت: نوزدهمین نمایشگاه پژوهش و فناوری استان از ۱۲ تا ۱۵ آذرماه در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار خواهد شد.

خواندن بیشتر »

مدیر عامل سازمان فاوا : هشتمین نمایشگاه شهر هوشمند در مشهد برگزار می‌شود

 محمدجواد رجائیان با اعلام این خبر افزود: این نمایشگاه پس از وقفه‌ای چندساله، از 12 تا 16 دی ماه امسال در سالن فردوسی نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار خواهدشد.

خواندن بیشتر »

دومین نمایشگاه تخصصی مادر، کودک و سیسمونی آغاز به کار کرد

دومین نمایشگاه تخصصی مادر، کودک، نوجوان، سیسمونی و اسباب بازی همزمان با دومین نمایشگاه تخصصی خانه مدرن و ایده آل شروع به کار کرد.

خواندن بیشتر »