صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت پارک حاشیه ای( الیت)

مدیریت پارک حاشیه ای( الیت)

مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت خبر داد؛ استقبال شهروندان از پرداخت الکترونیک هزینه شارژ الیت/ به دنبال افزایش امکان شارژ الکترونیک استفاده از پارکینگ‌های الیت هستیم

با توجه به موفقیت طرح و استقبال شهروندان به دنبال آن هستیم جهت رفاه حال شهروندان و تسهیل در پرداخت وشارژ الیت، سیستم پرداخت وشارژ الکترونیک و روش های آن را از طریق سایت ها و نرم افزارهایی که روی گوشی تلفن همراه نصب می شود افزایش دهیم.

خواندن بیشتر »

به روزترین و دردسترس ترین روش برای خرید شارژ پارکینگ (الیت) خودرو ارایه شد

مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد تصریح کرد: امکان مشاهده موجودی شارژ و نمایش ظرفیت پارکینگ های سطح شهر بر روی نقشه به صورت آنلاین جزو ویژگی های این خدمت نوین است.

خواندن بیشتر »

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر: ۷۶ درصد پارک خودرو ها در مشهد زیر نیم ساعت است

بهاروند بیان کرد: در حال حاضر 76 درصد از پارک ها زیر نیم ساعت است و رایگان مورد استفاده عموم قرار می گیرد.

خواندن بیشتر »

مدیر عامل الیت: یکی از بزرگ ترین پارکینگ های غیر حاشیه ای مشهد هوشمند سازی خواهد شد

محمد مهدي اسدی گفت: تا قبل از پایان سال یکی از بزرگترین پارکینگ های غیر حاشیه ای را هوشمند سازی خواهیم کرد و برای این مهم با دوربین های نظارتی قرارداد بسته ايم که پارکینگ ها را با دوربین نظارتی کنترل کنیم.

خواندن بیشتر »

اسدی:چارت الیت در راستای افزایش بهره وری تغییر کرد

مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت از تغییر چارت این مجموعه به واسطه دستور شهردار و پیگیری های شورای اسلامی شهر مشهد و همچنین در راستای افزایش بهره وری بیشتر در این مجموعه خبر داد.

خواندن بیشتر »

حذف تبادلات مالی پارکبانان و شهروندان از حاشیه خیابان

مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت با اشاره به اینکه تبادل مالی بین پارکبانان و شهروندان مشهدی سبب بروز ناراضایتی‌هایی شده، گفت: در آینده نزدیک این تبادلات مالی از حاشیه خیابان‌های شهر حذف خواهد شد.

خواندن بیشتر »

زمینه سازی رسانه ای الیت برای گرفتن پول بیشتر از مردم

مدیرعامل شرکت الیت تعرفه های این شرکت در برخی از خیابان ها را ناکافی دانسته و لزوم گسترده شدن فعالیت الیت با اضافه شدن برخی از خیابان های فرعی را مطرح می کند.

خواندن بیشتر »

استفاده از پارکینگ‌های غیرحاشیه‌ای شهر مشهد، منوط به تسویه بدهی به الیت است

مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت تاکید کرد: استفاده از پارکینگ‌های غیرحاشیه‌ای مشهد، منوط به تسویه بدهی به این شرکت است.

خواندن بیشتر »