صفحه اصلی / مدیریت شهری / معاونت اقتصادی شهرداری مشهد

معاونت اقتصادی شهرداری مشهد

در این صفحه اخبار مربوط به معاونت اقتصادی شهرداری مشهد منتشر می شود.
در حال حاضر رضا خواجه نائینی معاون اقتصادی است. آدرس : مشهد، خیابان دانشگاه، برج آلتون، طبقه 18 تلفن : 05138491432

معاون اقتصادی مشهد: ۵ میلیارد تومان؛ هزینه شهرداری برای اداره و نگهداری شهر مشهد در هر شبانه روز

معاون اقتصادی شهرداری مشهد در نشست پاسخگویی مسئولان اقتصاد شهری به دانشجویان دانشگاه فردوسی خبر داد: 5 میلیارد تومان؛ هزینه شهرداری برای اداره و نگهداری شهر مشهد در هر شبانه روز است

خواندن بیشتر »

خواجه نایینی:تصور عدم رغبت به سرمایه گذاری در مشهد درست نیست

اینکه گفته می شود سرمایه ها از مشهد خارج شده اند و دیگر رغبتی به سرمایه گذاری در مشهد وجود ندارد درست نیست و مبنای علمی ندارد.

خواندن بیشتر »

انتشار اوراق مشارکت نوسازی ناوگان اتوبوسرانی با ۵۰ درصد سهم دولت

 رضا خواجه نائینی عنوان کرد: برای نخستین بار در کشور اوراق مشارکت مربوط به نوسازی ناوگان اتوبوسرانی با 50 درصد سهم دولت انتشار می‌یابد که اتفاقی بسیار مهم برشمرده می‌شود.

خواندن بیشتر »

معاون اقتصادی شهرداری مشهد:سال گذشته یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از شهربازی مشهد استفاده کرده اند/افزایش ۷ برابری مجتمع های آبی در مشهد

معاون اقتصادی شهرداری مشهد با اشاره به حضور سالانه حدود دو میلیون زائر خارجی و 30 میلیون زائر داخلی گفت: زمینه های بی نظیری در بخش های مختلف حمل ونقل، تفریحی، گردشگری، اقامتی و زیرساختی برای سرمایه گذاری در مشهد محیا شده است.

خواندن بیشتر »

معاون اقتصادی شهرداری مشهد:رویکرد ما جذب سرمایه گذاری خرد خارجی است/اعلام آمادگی سرمایه گذار عرب برای باغ گیاهشناسی

رضا خواجه نایینی در نشست خبری فعالیت های اقتصادی شهرداری مشهد گفت: رویکرد ما جذب سرمایه گذار خرد خارجی است به ویژه از میان شیعیان دنیا که علاقه مند به سرمایه گذازی در شهر امام رضا (ع ) باشند.

خواندن بیشتر »

دیدار شهردار زاهدان با معاون اقتصادی شهرداری مشهد

معاونین شهردار و عضو شورای شهر زاهدان با معاون اقتصادی شهرداری مشهد مشهد دیدار کرده و در خصوص مسائل سرمایه گذاری به مشورت پرداختند.

خواندن بیشتر »

مدیر اداری، مالی و پشتیبانی معاونت اقتصادی منصوب شد

نریمان علیزاده به عنوان مدیر اداری، مالی و پشتیبانی معاونت اقتصادی شهرداری منصوب شد، وی پیش از این سکان دار سمت مدیر امور مالی شهرداری بود.

خواندن بیشتر »

آغاز عملیات اجرایی پروژه مسکونی مشارکتی ۱۸۰ واحدی علویه

عملیات اجرایی پروژه مسکونی مشارکتی ۱۸۰ واحدی علویه با حضور خواجه نائینی معاون اقتصادی شهرداری مشهد کلید خورد. در این مراسم ساخت ۱۸۰ واحد مسکونی برای افراد نیازمند به صورت مشارکت با نهادهای مختلف و با همکاری موسسه خیریه مسکن سازان اهل بیت (ع) آغاز شد.این طرح در منطقه پنجتن …

خواندن بیشتر »