صفحه اصلی / مدیریت شهری / دیپلماسی شهری

دیپلماسی شهری

در این صفحه اخبار مربوط به دیپلماسی شهری مشهد منتشر می شود.

نماینده یونیسف سازمان ملل متحد پیشنهاد داد: برگزاری کنفرانس شهر دوستدار کودک در مشهد

نماینده یونیسف سازمان ملل متحد گفت: شهر مشهد همه ویژگی‌های شهر دوستدار کودک را دارد اما چالش اینجاست که این ویژگی‌ها چگونه در کنار هم قرار بگیرد.

خواندن بیشتر »

سفیر اسپانیا در ایران: مشهد از جایگاه بالایی در گردشگری و توریست برخوردار است

سفیر اسپانیا در ایران افزود: در خصوص گردشگری و توریست مشهد از جایگاه و اهمیت بالایی برخوردار است، اما در اروپا آن‌طور که باید شناخته شود اقدامی صورت نگرفته است.

خواندن بیشتر »

به اشتراک گذاری راه حل های شهرهای جهان در تامین منابع مالی هدف کارگاه آموزشی متروپلیس

رئیس گروه همکاری های بین الملل علمی تخصصی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه‌انسانی شهرداری مشهد گفت: کارگاه آموزشی متروپلیس برای انتقال تجارب شهرداری‌های ایران و جهان در حوزه تامین مالی مبتنی بر زمین در شهر مشهد در حال برگزاری می‌باشد

خواندن بیشتر »

دوازدهمین دوره آموزشی مترو پلیس با موضوع ابزار های تامین مالی به میزبانی مشهد آغاز شد

دوازدهمین دوره آموزشی انجمن کلان شهرهای جهان ( مترو پلیس) با موضوع ابزارهای تامین مالی مبتنی بر زمین برای شهرهای مسئولیت با حضور 40 مهمان داخلی و خارجی در هتل همای مشهد آعاز شد.

خواندن بیشتر »

پیشنهاد استاد ایران شناس چینی در دیدار با اصولی: خواهرخواندگی شهر شی اَن چین با مشهد برقرار شود

استان خراسان و شهر مشهد، منطقه مقدسی است که می‌توان به عنوان یک شهر توریستی به آن نگریست و چینی‌ها دوست دارند به این شهر سفر کنند که باید زمینه‌هایش فراهم شود. آرامگاه فردوسی و وجود حکیم فردوسی در این شهر، فرصت بزرگی است که خواندن اشعار فردوسی می‌تواند برای چینی‌ها جذاب باشد.

خواندن بیشتر »

شهردار مشهد و دیپلماسی پرواز

همواره یکی از اصول رایزنی های شهری در دنیا موضوع دیپلماسی پرواز است که شهردار جدید مشهد نشان داده است که اصول دیپلماسی شهری را بلد است.

خواندن بیشتر »

سفر به سرزمین الماس با هزینه شخصی!

احمد نوروزی وشهناز رمارم دو عضو شورای شهر مشهد به همراه یک کارشناس از متروپلیس به اجلاس سالانه این نهاد در آفریقای جنوبی رفته اند.

خواندن بیشتر »