صفحه اصلی / مدیریت شهری / سازمان اتوبوسرانی

سازمان اتوبوسرانی

در این صفحه اخبار مربوط به سازمان اتوبوسرانی شهر مشهد منتشر می شود.
مدیر عامل سازمان سید مهدی حسینی پویا است. آدرس: انتهای خیابان فدائیان اسلام – ساختمان حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک – تلفن: 05133448301

از ۲۰ پایانه اتوبوسرانی صورت می‌گیرد؛ سرویس‌دهی رایگان ناوگان اتوبوسرانی به راهپیمایان در روز ۲۲ بهمن ماه

پایانه‌های موقت خیابان شیرازی، میدان بیت المقدس در مسیر BRT، خیابان طبرسی، خیابان نواب صفوی و تقاطع شهید اندرزگو به سمت چهارراه مدرس برای سرویس‌دهی به شهروندان در مسیر برگشت مشخص شده است.

خواندن بیشتر »

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد: روزانه حدود ۹۰۰ هزار مسافر توسط ۱۷۵۰ دستگاه اتوبوس و مینی بوس در مشهد جابجا می شوند

1750 دستگاه اتوبوس و مینی بوس در 153 خط به شهروندان و زائران حضرت رضا (ع) سرویس دهی می کنند، افزود: این تعداد اتوبوس و مینی بوس روزانه بطور میانگین 850 تا 900 هزار نفر را در نقاط مختلف شهر مشهد جابجا می کنند که این آمادگی را داردیم که در صورت استقبال هر چه بیشتر شهروندان از خدمات حمل و نقل عمومی، امکانات بیشتری فراهم نماییم.

خواندن بیشتر »

بهاروند: در صورت امکان ۱۵۰ راننده اتوبوس بیکارشده را در بخش های دیگر به کار می گیریم

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر مشهد گفت: در صورت امکان راننده های بیکارشده اتوبوس را در بخش های دیگر به کار می گیریم

خواندن بیشتر »

اتوبوس ها هنگام توقف باید خاموش شوند/ شهروندان متخلفان را معرفی کنند

از سال گذشته که آلودگی هوای مشهد به صورت جدی توسط دستگاه‌های اجرایی استان پیگیری شد، به کلیه اتوبوسرانان اعلام و ابلاغ کردیم که موظف هستند در ابتدا و انتهای خطوط و در پایانه‌ها اتوبوس ها را خاموش کنند.

خواندن بیشتر »

بیکار شدن ۱۵۰ راننده اتوبوس در مشهد به دلیل فرسودگی ۷۵ دستگاه اتوبوس

به آوران سیر رضوان نام شرکتی است که از سال ۸۸ طی قرار دادی با سازمان اتوبوسرانی مشهد وارد حمل نقل عمومی شهر شد و از ابتدای مهرماه امسال با خارج کردن ۷۵ دستگاه اتوبوس فرسوده خود از شهر باعث بیکار شدن ۱۵۰ راننده گردید.

خواندن بیشتر »

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد مقدس: برخورد با دلالان در پایانه امام رضا (ع) با همکاری دادستانی در حال انجام است

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد مقدس گفت: با همراهی دادستان و نیروی انتظامی برخورد با دلالان در پایانه امام رضا (ع) اجرایی شده است. محسن شریعتی در خصوص برخورد با دلالان در پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد افزود: خوشبختانه با همراهی دادستان مشهد و نیروی انتظامی برخورد با دلالان در …

خواندن بیشتر »

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی خمینی شهر : اتوبوسرانی مشهد در استفاده از خدمات بروز و نوین در سرویس دهی به شهروندان پیشرو است

راشد فر اظهار داشت: عملکرد سازمان اتوبوسرانی مشهد در زمینه ارائه خدمات و استفاده از هوشمندسازی بسیار مطلوب است و می تواند الگوی مناسبی برای سایر شهرهای کشور باشد.

خواندن بیشتر »

پوریوسف:هر گونه توسعه‌ در ناوگان اتوبوسرانی شهری با ورود اتوبوس‌های مناسب‌سازی شده برای معلولین خواهد بود

مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی گفت: همه‌ی پروژه‌ها و برنامه‌های توسعه‌ی ناوگان اتوبوسرانی شهری در مشهد با لحاظ مناسب‌سازی و دسترس‌پذیری خطوط برای معلولین انجام می‌شود.

خواندن بیشتر »

انتشار اوراق مشارکت نوسازی ناوگان اتوبوسرانی با ۵۰ درصد سهم دولت

 رضا خواجه نائینی عنوان کرد: برای نخستین بار در کشور اوراق مشارکت مربوط به نوسازی ناوگان اتوبوسرانی با 50 درصد سهم دولت انتشار می‌یابد که اتفاقی بسیار مهم برشمرده می‌شود.

خواندن بیشتر »