صفحه اصلی / مدیریت شهری

مدیریت شهری

در این صفحه اخبار مربوط به مدیریت شهری مشهد منتشر می شود.

معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد مطرح کرد: تجهیز ۷ بوستان شهر به سایت ویژه دوچرخه سواری

بوستان ارم، کوهسنگی، ملت، حجاب، شهید حسین فهمیده، وفا نصرت و پردیس قائم به سایت دوچرخه سواری مختص بانوان تجهیز شد و امید است این فضا، مکانی مفرح برای بانوان باشد تا بتوانند به راحتی از این فضا استفاده کنند.

خواندن بیشتر »

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد خبر داد: تخفیف ۳۰ درصدی شب یلدا در فروشگاه‌های” شهرما”

با توجه به پراکندگی مناسب فروشگاه‌های شهرما در نقاط مختلف شهر، شهروندان می‌توانند بدون نیاز به سفرهای درون شهری، مایحتاج مورد نظرشان را از نزدیکترین فروشگاه شهرما شهرداری مشهد تهیه کنند.

خواندن بیشتر »

شهردار سابق مشهد: امیدوارم کلایی حال مردم را بهتر نماید

قی زاده خامسی شهردار سابق مشهد گفت:آرزوی توفیق برای کلایی شهردار جدید مشهد دارم که از بدنه شهرداری هستند و انتخاب خوبی بوده است.

خواندن بیشتر »

مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت خبر داد؛ استقبال شهروندان از پرداخت الکترونیک هزینه شارژ الیت/ به دنبال افزایش امکان شارژ الکترونیک استفاده از پارکینگ‌های الیت هستیم

با توجه به موفقیت طرح و استقبال شهروندان به دنبال آن هستیم جهت رفاه حال شهروندان و تسهیل در پرداخت وشارژ الیت، سیستم پرداخت وشارژ الکترونیک و روش های آن را از طریق سایت ها و نرم افزارهایی که روی گوشی تلفن همراه نصب می شود افزایش دهیم.

خواندن بیشتر »

اختصاص ۵میلیارد ریال برای تجهیز پارک‌های بانوان

براین‌اساس اعتبار لازم برای توسعه بخش ویژه بانوان در بوستان‌ها لحاظ شده و در مرحله نخست ۵میلیارد ریال برای تأمین زیرساخت‌های لازم آن‌ها اختصاص یافته است. با ابلاغ این اعتبار در ماه جاری به‌زودی آماده‌سازی و تجهیزات این بوستان‌ها عملیاتی می‌شود.

خواندن بیشتر »

اتوبوس ها هنگام توقف باید خاموش شوند/ شهروندان متخلفان را معرفی کنند

از سال گذشته که آلودگی هوای مشهد به صورت جدی توسط دستگاه‌های اجرایی استان پیگیری شد، به کلیه اتوبوسرانان اعلام و ابلاغ کردیم که موظف هستند در ابتدا و انتهای خطوط و در پایانه‌ها اتوبوس ها را خاموش کنند.

خواندن بیشتر »

سرپرست مدیریت و مهندسی بحران شهرداری مشهد:برونسپاری آتش نشانی همراه با نظارت مشکلی ندارد

سرپرست مدیریت و مهندسی بحران شهرداری مشهد خاطر نشان کرد: به نظر من اگر برونسپاری آتش نشانی تحت نظارت باشد، مشکلی ندارد.

خواندن بیشتر »

معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد: پاسخگویی به نیازهای شهروندان، نیازمند ارتباطی دوسویه و هوشمند است

معاون خدمات و محیط زیست شهری گفت: با توجه به ارتباط گسترده شهرداری با شهروندان، پاسخگویی به نیازهای آنان نیازمند ارتباطی دوسویه، مکانیزه و هوشمند است تا بتوانیم مشکلات و دغدغه‌های آنان را رفع کنیم.

خواندن بیشتر »