صفحه اصلی / مدیریت شهری

مدیریت شهری

در این صفحه اخبار مربوط به مدیریت شهری مشهد منتشر می شود.

از ۲۰ پایانه اتوبوسرانی صورت می‌گیرد؛ سرویس‌دهی رایگان ناوگان اتوبوسرانی به راهپیمایان در روز ۲۲ بهمن ماه

پایانه‌های موقت خیابان شیرازی، میدان بیت المقدس در مسیر BRT، خیابان طبرسی، خیابان نواب صفوی و تقاطع شهید اندرزگو به سمت چهارراه مدرس برای سرویس‌دهی به شهروندان در مسیر برگشت مشخص شده است.

خواندن بیشتر »

در همایش بزرگ طاهرین شرق کشور در مشهد تاکید شد: پیگیری قرارگیری شغل طاهرین (غسالان) در چهارچوب مشاغل سخت و زیان‌آور

این کار شما دارای اجر و پاداش اخروی و عاقبت بخیری است، ما نیز در مدیریت شهری وظیفه داریم فضا و امکانات را برای شما آماده و در انجام این کار بزرگ کمکتان کنیم.

خواندن بیشتر »

اصلاح هندسی ۲۴ نقطه از معابر و تقاطع‌های شهر تا پایان سال جاری / تقاطع غیرهمسطح نمایشگاه و چراغچی کلید می‌خورد

مطالعات مربوط به یوترن بولوار کلانتری به بولوار شهید ناصری نیز در حال انجام است تا ترافیک میدان جمهوری و میدان آزادی با انجام این پروژه، کاهش یابد. اتصال میدان انقلاب به بولوار نماز نیز انجام خواهد شد.

خواندن بیشتر »

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد خبر داد: جمع آوری ۳۲۱۸ متکدی در مشهد طی ۴ ماه گذشته

37 متکدی نیز به مراجع قضایی، 9 نفر به اداره کل فنی حرفه ای، 6 نفر به کمیته امداد و 9 نفر به بهزیستی معرفی و بقیه نیز به شهرهای خود فرستاده و یا تحویل خانواده شدند.

خواندن بیشتر »

یعقوبی: تخلفات شهری به منزله تضییع حقوق شهروندان، برهم زدن آسایش روانی آنها و نازیبا کردن چهره شهر است

تخلفات شهری به منزله تضییع حقوق شهروندان، برهم زدن آسایش روانی آنها، نازیبا کردن چهره شهر و نهایتا بروز معضلات و مشکلات اجتماعی برای شهر است، قطعا از توسعه تخلفات شهری ممانعت خواهد شد و شهروندان در ساختن شهر سالم مشارکت موثرتری خواهند داشت.

خواندن بیشتر »

در بازدید معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری از سازمان مدیریت پسماند مطرح شد: اجرای طرح جمع‌آوری پسماندهای خشک به صورت هوشمند در مشهد

در این روش که برای اولین بار در کشور به اجرا گذاشته می‌شود پیمان‌های جمع‌آوری پسماند تر و خشک با یکدیگر تلفیق شده و جمع‌آوری پسماندهای خشک به صورت هوشمند و با نصب نرم‌افزار ویژه صورت خواهد گرفت.

خواندن بیشتر »

سرپرست خدمات شهری مشهد: فعلا به سرپرستی فکر میکنم نه معاونت با ۹۰۰ المان به استقبال بهار خواهیم رف

  مهدی یعقوبی در مصاحبه با 💥مشهد تریبون 💥بیان کرد : بزرگترین فعالیت ما برای استقبال از بهار از اواسط بهمن ماه شروع میشود یعقوبی اضافه کرد: ۷۵ طرح المانی جدید آماده شده که در بهار از آنها رونمایی میشود ضمن اینکه با ۱۴ المان پوتیاری(فرم دهی) که با استفاده …

خواندن بیشتر »

جلیلی: تابلوهای لبخند زیبا بودند اما بهتر از این می شد…

تابلوهای لبخند زیبا بودند اما بهتر از این نیز می‌شد، بنده به جای متولیان این تابلوها جملات مذهبی می‌نوشتم و آنها را متناسب با مشهد انجام می‌دادم، به عنوان مثال جمله‌ای از سوی خداوند که می‌فرماید: هرگز مپندارید که شهدا به شهادت رسیدند، آنها زنده و شاد هستند، شهدا تلاش می‌کنند تا شادی خود را با دیگران تقسیم کنند.

خواندن بیشتر »

نمره ۱٫۷۵ مشهد از ۵٫۵ از حیث کیفیت زندگی و دورکاری در بین شهرهای جهان

وبسایت جهانی "نوماد لیست" بهترین شهرهای جهان را برای زندگی و کار از راه دور را بر اساس شاخصه هایی همچون هزینه زندگی، سرعت اینترنت، آب و هوا و سایر معیارها برای کارهایی که از راه دور انجام می شوند مانند استارتاپ ها، دورکاری ها، دولت الکترونیک، مشاعل اینترنتی و ... را لیست کرده است.

خواندن بیشتر »