صفحه اصلی / سیاسی

سیاسی

۴۰ سال پیش چنین روزی: سالروزی حمله رژیم پهلوی به بیمارستان امام رضا(ع) شهر مشهد

یکی از حوادث مهم و ماندگار که سر آغازی برای حرکت بعدی انقلابیون در مشهد شد، واقعه 23 آذر سال 1357 و حمله رژیم پهلوی به بیمارستان امام‌رضا (ع) بود که برای همیشه در تاریخ مبارزات سیاسی مردم مشهد به ثبت رسید.

خواندن بیشتر »

مطهری: قطعا عربستان و اسرائیل پشت آتش زدن کنسولگری عربستان در مشهد بودند

نایب رئیس مجلس گفت: زمانی که عربستان شیخ نمر را اعدام کرد همه دنیا علیه عربستان بود اما به یکباره عده‌ای سفارت عربستان در تهران را گرفتند و کنسولگری عربستان در مشهد را آتش زدند.

خواندن بیشتر »

انتقاد شیران خراسانی از عدم راه اندازی سامانه وضعیت ممنوع الخروجی برای شهروندان

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: با وجود مصوبه کارگروه مرز شورای امنیت، نیروی انتظامی سامانه اطلاع‌رسانی به شهروندان از وضعیت ممنوع الخروجی‌شان را راه اندازی نکرده است.

خواندن بیشتر »

واکنش نماینده مردم مشهد در مجلس به سفر دولتمردان رژیم صهیونیستی به عمان و بحرین

عضو کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه دولتمردان اسرائیل با هدف جلوگیری از کمک به مردم یمن و سرکوب الوفاق به عمان و بحرین سفر می‌کنند، گفت: بیداری اسلامی تنها مانع عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی در منطقه است .

خواندن بیشتر »

نگاهی به سوابق رزم حسینی استاندار احتمالی خراسان رضوی

به گفته رضا شیران خراسانی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی احتمالا علی رضا رزم حسینی به عنوان استاندار خراسان رضوی معرفی خواهد شد.

خواندن بیشتر »

شیران خراسانی: مجلس با استعفای من موافقت نمی کند/ احتمالا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی می شود

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: در گمانه‌زنی‌هایی که ما، هیأت رئیسه مجلس و بقیه داشتند، جمع‌بندی این بود که مجلس با استعفای من موافقت نخواهد کرد و به همین دلیل موضوع مطرح‌شدن بنده برای سمت استانداری خراسان رضوی منتفی است.

خواندن بیشتر »

امام جمعه مشهد: نهال انقلاب اکنون بعد از ۴۰ سال در سرسبزترین حالت خودش است

آیت الله علم الهدی گفت: نهال انقلاب اکنون بعد از 40 سال در سرسبزترین حالت خودش است و دشمن ما ضعیف‌تر از همیشه است که گمان می‌کرد می‌تواند با برگرداندن تحریم‌ها نظام و مردم را مستأصل کند و مردم را علیه نظام بشوراند.

خواندن بیشتر »

نماینده مشهد در مجلس: اصطلاح خود تحریمی در مورد FATF وجود ندارد/بانک های ما هم اکنون در تحریم اند

قاضی زاده هاشمی بیان کرد : اصطلاح خود تحریمی در مورد FATF وجود ندارد و بانک های کاربردی ما درحال حاضر در تحریم هستند و با تصویب FATF عملاً اتفاق خاصی نخواهد افتاد.

خواندن بیشتر »