صفحه اصلی / مقامات / شهردار مشهد – محمد رضا کلایی

شهردار مشهد – محمد رضا کلایی

در این صفحه اخبار مربوط به شهردار مشهد منتشر می شود. محمد رضا کلایی شهردار منتخب شورای پنجم مشهد است. او دارای دکترای اقتصاد است و پیش از این معاون مالی اداری شهرداری مشهد بوده است.

با حضور معاون علمی رییس جمهور و شهردار مشهد صورت گرفت: امضای تفاهم نامه ایجاد کارخانه نوآوری شهر مشهد

معاونت علمی در بنیاد ملی نخبگان این ایده ها و اختراعات را مورد حمایت قرار می دهد؛ اما این کار را به کمک شتاب دهنده های فعال در بخش خصوصی نهایی می کند.

خواندن بیشتر »

شهردار مشهد حضور کاظمی در معاونت عمران و حمل و نقل را تایید کرد

محمد رضا کلایی شهردار مشهد در گفت و گوی اختصاصی به مشهد تریبون درباره ادغام دو معاونت عمران و حمل و نقل شهرداری گفت: در ساختار وزارت کشور و دستورالعمل های این نهاد تاکید شده ساختار بیشتر در حوزه ستاد متمرکز شود و هماهنگی ساختار در سطوح استراتژیک افزایش یابد. …

خواندن بیشتر »

شهردار مشهد بر سرعت بخشیدن به روند عملیات اجرایی ساماندهی و بازپیرایی پیشخوان آرامگاه فردوسی تاکید و دستورات لازم را دراین زمینه به مدیران پروژه ابلاغ کرد.

شهردار مشهد مقدس بر تدوین استراتژی عمرانی و گردشگری محدوده منفصل شهری توس تاکید کرد. 

خواندن بیشتر »

شهردار سابق مشهد: امیدوارم کلایی حال مردم را بهتر نماید

قی زاده خامسی شهردار سابق مشهد گفت:آرزوی توفیق برای کلایی شهردار جدید مشهد دارم که از بدنه شهرداری هستند و انتخاب خوبی بوده است.

خواندن بیشتر »

با کمک شهردار مشهد ۲۵ درصد مطالبات بازیکنان پیام مشهد پرداخت شد

سرمربی پیام گفت: با مساعدت و کمک شهردار جوان مشهد 25 درصد از مطالبات قرارداد بازیکنان در آستانه بازی حساس امروز پرداخت شد.

خواندن بیشتر »

شهردار مشهد: تنها ملاک در انتخاب مدیران، توان عملیاتی کردن برنامه ها است

محمد رضا کلایی شهردار مشهد صبح امروز در جمع خبرنگاران در خصوص تغییران مدیران شهری گفت: اولویت با تعیین معاون مالی است.

خواندن بیشتر »

رئیس دانشگاه فردوسی خطاب شهردار منتخب: شما فرزند دانشگاه هستید

محمدرضا کلایی، شهردار منتخب مشهد مقدس در این دیدار گفت: یکی از برنامه‌های شهرداری حضور در رقابت میان کلان‌شهرها است که برای این منظور می‌بایست سرمایه‌های خود را تقویت نماید.  وی افزود: در این راستا مدیریت شهری باید در بسیاری از این موارد با دانشگاه همکاری داشته باشد. 

خواندن بیشتر »