صفحه اصلی / مقامات / استاندار

استاندار

در این صفحه به صورت اختصاصی اخبار مربوط به استانداری خراسان رضوی منتشر می شود. سرپرست استانداری خراسان رضوی در حال حاضر قربان میرزایی است.

سفر رزم حسینی به کانادا درمانی بوده است

روزنامه آفتاب یزد در فروردین امسال در خصوص سفر رزم حسینی استاندار کنونی خراسان رضوی و استاندار وقت کرمان به کشور کانادا جست و جویی انجام داده است و گفت و گویی را با حجه الاسلام والمسلمین محمد محمود آبادی مدیر کل حوزه استانداری کرمان ترتیب داده است.

خواندن بیشتر »

سرپرست استانداری: ۱۸۱ دانشگاه و موسسه آموزش عالی و ۲۵۰ هزار دانشجو در خراسان رضوی وجود دارد

میرزایی گفت:امروز 181 دانشگاه و موسسه آموزش عالی و 250 هزار دانشجو و 4600 هیات علمی و تعداد زیادی شرکت های دانش بنیان در استان وجود دارد که خود نشان دهنده ظرفیت ، توان ، بنیه علمی این خطه و جوانان کارآزموده ماست.

خواندن بیشتر »

گندمی: میرزایی به عنوان مدیری عملگرا گزینه مناسبی برای استانداری خراسان رضوی است

این فعال اصلاح طلب ضمن بیان اینکه در بین گزینه ها برخی همراهی با دولت و تسلط بر امور را دارا هستند، بیان کرد: در مجموعه استانداری ظرفیت های خوبی داریم که میرزایی سرپرست استانداری به عنوان یک نیروی عملگرا و اجرایی و منعلق به تیم دولت گزینه مناسبی است.

خواندن بیشتر »

بادیانی: خراسان رضوی با رکود صنعتی روبه رو است/ استاندار جدید شهرک های صنعتی را احیا کند

عضو سابق شورای شهرستان ضمن بیان اینکه یکی از اصلی ترین مشکلات استان رکود صنعتی است، افزود: وقتی به شهرک صنعتی مشهد و سایر شهرستان ها وارد میشویم به معنایی واقعی به تعطیلی بر می خوریم.

خواندن بیشتر »

نگاهی به سوابق رزم حسینی استاندار احتمالی خراسان رضوی

به گفته رضا شیران خراسانی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی احتمالا علی رضا رزم حسینی به عنوان استاندار خراسان رضوی معرفی خواهد شد.

خواندن بیشتر »

استاندار خراسان رضوی: خواهان ایجاد کمربند سبز در اطراف حرم مطهر هستیم

از وضعیت کنونی اطراف حرم رضایت نداریم و علاوه بر ساخت شارستان، خواهان ایجاد کمربند سبز در اطراف حرم مطهر هستیم.

خواندن بیشتر »

رشیدیان: گرایشات جناحی و حزبی منجر به انسجام سوزی می‌شود

گرایشات جناحی و حزبی می تواند منجر به ایجاد برخوردها وتحرکاتی شود که انسجام سوزی را به همراه داشته باشد، از این رو مقام معظم رهبری نیز به اهمیت انسجام ملی تاکید ویژه ای دارند.

خواندن بیشتر »

برای اولین بار در تاریخ تئاتر مشهد استاندار خراسان رضوی از یک نمایش دیدن کرد/رشیدیان:جوان های بسیار با استعدادی در تئاتر مشهد داریم

استاندار خراسان رضوی از نمایش "در پهنه دریا" به کارگردانی مبین عطاری در سالن بهار مجتمع فرهنگی امام رضا (ع) دیدن کرد.

خواندن بیشتر »