صفحه اصلی / مقامات / فرماندار مشهد

فرماندار مشهد

در این صفحه اخبار و اطلاعات مربوط به فرماندار مشهد منتشر می گردد.

سرپرست فرمانداری مشهد: مصوبه خصوصی سازی آتش نشانی خلاف قانون نبود/این مصوبه با ۲ رای موافق و ۳ شرط تصویب شد

سرپرست فرمانداری مشهد بیان کرد: مصوبه خصوصی سازی آتش نشانی خلاف قانون نبود و نمی توانستیم آن را تصویب نکنیم اما در واقع این سه قانون به عنوان شرط باید در این مصوبه لحاظ شود.

خواندن بیشتر »

حیدر خوش نیت سرپرست فرمانداری مشهد شد

پس از انتصاب احمد موهبتی به عنوان استاندار سیستان و بلوچستان و خالی ماندن پست فرماندار مشهد، حیدر خوش نیت که پیش از این نیز سرپرستی فرمانداری مشهد را تجربه کرده است دوباره در این سمت قرار گرفت.

خواندن بیشتر »

فرماندار مشهد، استاندار سیستان و بلوچستان شد

«احمد موهبتی» که مرداد امسال از فرمانداری تربت حیدریه به فرمانداری مشهد آمده و کارش را در مشهد آغاز کرده بود، روز چهارشنبه به عنوان استاندار سیستان و بلوچستان منصوب شد.

خواندن بیشتر »

فرماندار مشهد از خط ۳ قطار شهری بازدید کرد

احمد موهبی معاون استاندار و فرماندار مشهد به همراه هیاتی از روند احداث خط ۳ قطار شهری مشهد بازدید کرد و در جریان آخرین تحولات صورت گرفته قرار گرفت. در این بازدید نخعی معاون فنی و عمران شهرداری مشهد وی را همراهی می کرد.

خواندن بیشتر »

فرماندار مشهد: بی برنامگی در حفاظت از محیط زیست، قطعاً تبعات اجتماعی جبران ناپذیری دارد

مهندس اموهبتی در جریان بازدید پروژه های عمرانی اداره آب و فاضلاب بیان داشت : باتوجه به قرارگرفتن شهرمشهد درموقعیت جغرافیایی خشک و نیمه خشک میبایست ضمن تکمیل پروژه های تامین ، حداکثربهره وری از آب را داشت و مجددا از آن دربخش های مختلف از جمله صنعت وکشاورزی استفاده …

خواندن بیشتر »