صفحه اصلی / اسلاید صفحه اول

اسلاید صفحه اول

نمره ۱٫۷۵ مشهد از ۵٫۵ از حیث کیفیت زندگی و دورکاری در بین شهرهای جهان

وبسایت جهانی "نوماد لیست" بهترین شهرهای جهان را برای زندگی و کار از راه دور را بر اساس شاخصه هایی همچون هزینه زندگی، سرعت اینترنت، آب و هوا و سایر معیارها برای کارهایی که از راه دور انجام می شوند مانند استارتاپ ها، دورکاری ها، دولت الکترونیک، مشاعل اینترنتی و ... را لیست کرده است.

خواندن بیشتر »

نمایش ضد ایرانی دولت لهستان و فراموشی مهمان نوازی مشهد از لهستانی ها

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در توییتر تصاویری منتشر کرده که نشان از پناهندگی هزاران لهستانی در ایران داشته است و یکی از این تصاویر که در بالای این خبر مشاهده می کنید مربوط به دیدار هیات لهستانی از از این قبرستان در مشهد است که ظریف منتشر کرده است.

خواندن بیشتر »

انتقاد از حذف نام زائر از دکه های راهنما و پاسخ شهرداری مشهد

روز گذشته وحید جلیلی معاون فرهنگس سابق شهرداری مشهد در آیین گشایش موزه زیارت در مشهد از حذف واژه زائر در دکه های راهنمای زائر انتقاد کرد.

خواندن بیشتر »

سفر رزم حسینی به کانادا درمانی بوده است

روزنامه آفتاب یزد در فروردین امسال در خصوص سفر رزم حسینی استاندار کنونی خراسان رضوی و استاندار وقت کرمان به کشور کانادا جست و جویی انجام داده است و گفت و گویی را با حجه الاسلام والمسلمین محمد محمود آبادی مدیر کل حوزه استانداری کرمان ترتیب داده است.

خواندن بیشتر »

قلعه نویی: ورزشگاه امام رضا(ع) یک هتل کم دارد تا نمونه شود

قلعه نویی:باید از کیفیت ورزشگاه امام را تشکر کنم اما این مجموعه یک هتل کم دارد و اگر یک هتل ایجاد شود قطعا این مجموعه یک کمپ نمونه خواهد شد.

خواندن بیشتر »

شهردار مشهد حضور کاظمی در معاونت عمران و حمل و نقل را تایید کرد

محمد رضا کلایی شهردار مشهد در گفت و گوی اختصاصی به مشهد تریبون درباره ادغام دو معاونت عمران و حمل و نقل شهرداری گفت: در ساختار وزارت کشور و دستورالعمل های این نهاد تاکید شده ساختار بیشتر در حوزه ستاد متمرکز شود و هماهنگی ساختار در سطوح استراتژیک افزایش یابد. …

خواندن بیشتر »

فرصت سوزی شهرداری مشهد از جنس فرهنگسرای رسانه!

انتصاب مدیری ناشناخته و غیرآشنا با رسانه تعجبات را برانگیخت. مهشاد عزیزی نام فردی است که بدون سابقه رسانه مشخصی بین رسانه های استان و بدون انکه اعتباری در این عرصه داشته باشد به این سمت با سن و سال کم (متولد 70 یا 71) از خارج از بدنه شهرداری و رسانه ها، منصوب شده است.

خواندن بیشتر »

حسینی پویا: ارتش بدون مجوز راه عمومی را بسته است

رئیس کمیسیون حقوقی شورای شهر مشهد در گفت و گو با مشهد تریبون در خصوص بسته شدن بلوار نماز توسط ارتش، گفت: ارتش ادعایی دارد که باید قانونی پیگیری کند.

خواندن بیشتر »