صفحه اصلی / دستگاه ها / اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی

اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی

در این صفحه اخبار مربوط به اداره کل کتابخانه های عمومی استان خراسان رضوی منتشر می شود.
مدیر کل این مجموعه حجت الاسلام علی اکبر سبزیان است. آدرس: مشهد – بلوار بعثت – بین بعثت 2 و 4 پلاک 6 – تلفن: 38470107 – 051

شهردار منتخب مشهد مقدس:کتابخانه مرکزی مشهد باید تا بهمن‌ماه سال جاری به بهره برداری برسد

شهردار منتخب مشهد مقدس با اشاره به اینکه تاخیر در بهره‌برداری از کتابخانه مرکزی مشهد بعد از وعده‌های متعددی که در گذشته داده شده است، قابل قبول نیست، گفت: کتابخانه مرکزی باید طبق زمانبندی اعلام شده بهمن آماده بهره‌برداری شود که تحقق آن نیازمند سرعت بخشیدن به روند عملیات اجرایی پروژه است.

خواندن بیشتر »

با حضور نویسنده و راوی کتاب، همایش معرفی و خوانش سرباز کوچک امام(ره) در مشهد برگزار شد

همایش معرفی و خوانش کتاب سرباز کوچک امام(ره) به همت اداره کتابخانه های عمومی مشهد و با همکاری موسسه پیام آزادگان با حضور نویسنده و راوی کتاب و جمعی از مسئولان، آزادگان سرافراز استان و علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی برگزار شد

خواندن بیشتر »

ساختمان اداری اداره کتابخانه های عمومی و کتابخانه نهادی ۱۴ معصوم(ع) کاشمر افتتاح شد

همزمان با هفته کتاب و با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، ساختمان اداری اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کاشمر افتتاح و کتابخانه مشارکتی 14 معصوم(ع) با کسب مجوز لازم به صورت نهادی بازگشایی شد.

خواندن بیشتر »

با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی انجام شد: گرامیداشت هفته کتاب توسط آموزش و پرورش استان

مراسم گرامیداشت ایام هفته کتاب توسط معاونت فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش با حضور مدیران کل آموزش و پرورش و کتابخانه های عمومی استان برگزار شد.

خواندن بیشتر »

مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی خبر داد: معرفی ۲۷۰۰کتاب در ۴۷۲نشست کتاب خوان خراسان رضوی

مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی از برگزاری 472 نشست کتاب خوان در شش ماهه نخست سال جاری و معرفی بیش از 2700عنوان کتاب در این نشستها خبر داد.

خواندن بیشتر »