صفحه اصلی / دستگاه ها / اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی

اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی

در این صفحه اخبار مربوط به اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی منتشر می شود.
مدیر کل این مجموعه محمد رضا اخوان عبداللهیان می باشد. آدرس: مشهد مقدس-بلوار شهید دستغیب – تقاطع خیام- تلفن: ١٧-٣٧٦٢٨٤١٤(٠٥١)

معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی خبر داد: نیاز به تولید ۷۵۳ هزار واحد مسکونی در خراسان رضوی در برنامه ۱۴۰۵-۱۳۹۵

اسلامی بیان کرد: طبق پیش بینی های مرکز آمار ایران نیاز بالقوه مسکن با احتساب خانه های خالی در استان خراسان رضوی از سال 1395 تا افق سال 1405 برابر با 753 هزار واحد برآورد شده که به طور متوسط سالانه 75 هزار و 300 واحد آن باید احداث شود.

خواندن بیشتر »

مدیرکل راه و شهرسازی: الکترونیکی کردن از فساد پیشگیری می کند

اخوان گفت: الکترونیکی کردن امور و شبکه شدن با دیگر دستگاه ها و هماهنگی با دیگر سازمان های نظارتی می تواند از برخی موارد که منجر به وقوع جرم و فساد می شود پیشگیری کند.

خواندن بیشتر »

ساخت و احداث ۹۲٫۶ کیلومتر راه اصلی و فرعی در استان از ابتدای سال ۹۷

معاون مهندسی و ساخت اداره كل راه و شهرسازي خراسان رضوي: 92.6 كيلومتر راه اصلي و فرعي در استان از ابتداي سال 97 ساخته و احداث شده است.

خواندن بیشتر »

برپایی نمایشگاه پدافند غیرعامل در اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی

همزمان با گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل، اداره کل راه وشهرسازی خراسان رضوی اقدام به برپایی نمایشگاهي با موضوع پدافندغیرعامل نمود.

خواندن بیشتر »

انتخاب هیئت رییسه سال اول دوره هشتم هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی

بر اساس ماده 14 قانون و ماده71 آیین نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، اعضای جدید هیئت رییسه سال اول دوره هشتم هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مشخص شدند.

خواندن بیشتر »