صفحه اصلی / دستگاه ها / اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان رضوی

اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان رضوی

در این صفحه اخبار مربوط به اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان رضوی منتشر می شود.
مدیر کل این مجموعه در حاضر مهندس محمدرضا خلیلی است. آدرس: مشهد، خیابان کوهسنگی،نبش کوهسنگی 12 ساختمان ادارات کل و سازمان‌های وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، طبقه هفتم- 3-38495001 (051)

افتتاح پارک علم و فناوری ارتباطات و اطلاعات در ۲۲ بهمن سال جاری در مشهد

سرپرست پارک علم و فناوری ارتباطات و فناوری اطلاعات سجاد با اشاره به تصویب اساسنامه این پارک در هفته گذشته، گفت: پارک سجاد یک پارک ملی و فراملی در تهران است که مجوز تاسیس شعب دیگر آن در استان های مختلف اخذ شده و در 22 بهمن امسال نخستین شعبه آن در مشهد افتتاح می شود.

خواندن بیشتر »

درخواستهای واصله دفاتر پیشخوان خراسان رضوی باید رسیدگی شود

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان رضوی خواستار بررسی موضوع فراخوان عمومی و رسیدگی سریع به درخواستهای واصله دفاتر پیشخوان شد.

خواندن بیشتر »

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان: فناوری‌های هوشمند در مدیریت شهری مشهد استفاده می شود

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی اینترنت اشیا را یکی از فاکتورهای بسیار مهم در حوزه هوشمند سازی شهرها دانست و گفت: در شهری که به راهکار اینترنت اشیاء (IOT) مجهز شده، ترافیک خیابان‌ها را به راحتی و از راه دور می‌توان کنترل کرد، همچنین میزان مصرف انرژی …

خواندن بیشتر »

خلیلی بیانکرد: بهبود کیفیت ارتباطات با اجرای رومینگ بین اپراتورها

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان رضوی در نشست هم اندیشی با مدیران اپراتورهای استان از برنامه ریزی های انجام شده برای اجرای کامل پوشش رومینگ تلفن همراه در جاده‌ها و روستاهای استان خبر داد.

خواندن بیشتر »

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان رضوی: توسعه دولت الکترونیک فرصتی مناسب برای بخش خصوصی است

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان رضوی با اشاره به اهمیت دولت الکترونیک گفت: توسعه زیرساخت های دولت الکترونیک فرصت مناسبی برای فعالیت بخش خصوصی محسوب می شود.

خواندن بیشتر »