صفحه اصلی / دستگاه ها / آستان قدس رضوی

آستان قدس رضوی

«آستان قدس رضوی» عنوان رسمی مجموعه‌ایست که حرم مطهر رضوی‏‏‏‏‏‏‎‎‎‎‎‎‎، موقوفات و متعلقات آن را سرپرستی و مدیریت می‌کند و در جهت احیاء درست موقوفات گام برمی‌دارد. تماس با اداره کل روابط عمومی آستان قدس رضوی- آدرس: مشهد مقدس- چهار راه شهدا -کوچه چهار باغ- طبقه سوم بازار/ شماره تماس: 05132218008 در این صفحه آخرین اخبار مربوط به آستان قدس رضوی منتشر می شود.

حذف بوی آشپزخانه آستان قدس با فناوری‌ محققان کشور

محققان دانشگاه شهید بهشتی با اجرای پایلوتی موفق به حذف بوهای نامطبوع از محیط شدند و بر اساس قراردادی که با آستان قدس رضوی منعقد شده است، قرار است بوی آشپزخانه این نهاد با فرآیندهای پلاسمایی حذف شود؛ ضمن آنکه راهکارهایی را برای حذف بوی نامطبوع در مسیر فرودگاه امام خمینی (ره) ارائه کردند.

خواندن بیشتر »

تولیت آستان قدس رضوی: پاساژسازی را متوقف کردیم/ آستان قدس مالیات داده است

رئیسی گفت: پاساژسازی را تعطیل کردیم و سرمایه اجتماعی را توجه به زائر و محرومان می‌دانیم.

خواندن بیشتر »

همزمان با روز دانشجو: مجتمع دانشجویی امام رضا(ع) افتتاح شد

همزمان با 16 آذر روز بزرگداشت دانشجو مجتمع دانشجویی امام رضا(ع) با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی افتتاح شد.

خواندن بیشتر »

پخش زنده عمل نیمه تهاجمی آنژیو پلاستی در کنگره قلب ایران و اروپا در مشهد

متخصص قلب و عروق بیمارستان رضوی از پحش زنده انجام عمل نیمه تهاجمی آنژیو پلاستی به روش cto با حضور تیمی از متخصصان داخلی و خارجی خبر داد.

خواندن بیشتر »

تولیت آستان قدس رضوی: مشهد باید به عنوان قطب سلامت منطقه معرفی شود

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی عنوان کرد: همان طور که به دنبال مرجعیت علمی در مشهدالرضا هستیم در حوزه پزشکی نیز باید با همکاری همه دانشگاه‌ها و متخصصان، این شهر به عنوان قطب سلامت منطقه معرفی شود.

خواندن بیشتر »

دومین کنگره بین‌المللی پزشکان قلب ایران و اروپا با حضور تولیت آستان قدس رضوی آغاز به کار کرد

دومین کنگره بین‌المللی پزشکان قلب ایران و اروپا با حضور تولیت آستان قدس رضوی و نمایندگانی از 20 کشور اروپایی و آسیایی در بیمارستان رضوی آغاز به کار کرد.

خواندن بیشتر »

به همت بنیاد سلامت آستان قدس رضوی: دومین کنگره قلب ایران و اروپا برگزار می شود

رئیس بنیاد سلامت آستان قدس رضوی از شرکت 700 فوق تخصص، متخصص و جراح قلب در دومین کنگره قلب ایران و اروپا در بیمارستان فوق تخصصی رضوی خبر داد.

خواندن بیشتر »

امیر شهلا: آستان قدس در دوره آیت الله رییسی به توسعه روابط‌ انسانی و کاستن‌ از بروکراسی در ارتباطات‌ اجتماعی همت کرده‌ است

امیر شهلا در شبکه اجتماعی در خصوص اجازه دادن آستان قدس به مردم برای استفاده از باغات تحت نظر این نهاد نوشت: آستان قدس در زمان تولیت آیت‌اله‌رییسی، به توسعه روابط‌ انسانی و کاستن‌از بروکراسی در ارتباطات‌اجتماعی‌اش همت کرده‌است.

خواندن بیشتر »

اختصاص ۱۸ هکتار از باغات آستان قدس رضوی در مشهد برای استفاده بانوان

باغ اردوگاه «خاتون» به‌وسعت ۱۸ هکتار در بخشی از باغ بزرگ امام رضا (ع) در تقاطع بلوار خیام و توس واقع شده و به امور فرهنگی و تفریحی بانوان اختصاص یافته است.

خواندن بیشتر »

رئیس شورای شهر مشهد: آرزوی دیرینه مردم شهر برای بازشدن درب باغ‌های آستان قدس رضوی به روی مردم محقق شد

حیدری نوشت: اگر چه در گذشته اتفاقات ناگواری همچون تبدیل باغ آستان قدس در تقاطع خیام و سجاد به مجتمع تجاری اتفاق افتاده است که جبران ناپذیر خواهد بود ‌اما امروز اتفاق مبارکی در شهر مشهد افتاد.

خواندن بیشتر »