صفحه اصلی / دستگاه ها / اداره کل فرودگاه های استان خراسان رضوی

اداره کل فرودگاه های استان خراسان رضوی

در این صفحه اخبار اختصاصی مربوط به اداره کل فرودگاه های استان خراسان رضوی منتشر می شود.مدیرکل فرودگاه های استان دکتر قاسم زاده می باشد. آدرس: مشهد بلوار فرودگاه – فرودگاه شهید هاشمی نژاد تلفن: 33400001-051

فرودگاه مشهد بر سکوی نخست پوشش خبری شرکت فرودگاه های کشور

فرودگاه بين المللي مشهد در آبان ماه سال جاري توانست با سبقت گرفتن از فرودگاه مهرآباد رتبه نخست اطلاع‌رساني و توليد محتوا را در ميان 58 فرودگاه کشور کسب کند

خواندن بیشتر »

دوازدهمین کارگاه آموزشی مدیران روابط عمومی فرودگاه های کشور پس از دو روز فعالیت به کار خود در مشهد مقدس پایان داد

مشاور مديرعامل و مدير روابط‎عمومي شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در مراسم اختتاميه دوازدهمين کارگاه آموزشي مسئولان روابط‎عمومي فرودگاه‎هاي کشور، داشتن بينش دقيق، دانش به‎روز و سوژه‎يابي را نقطه عطف و کليد موفقيت يک روابط‎عمومي پويا دانست.

خواندن بیشتر »

اگزوز پردود هواپیماها روی سر مشهد

با یک ضرب ساده می توان متوجه شد که آلودگی هواپیماها در مشهد معادل یک میلیون و دویست هزار خودرو در روز است که کمتر کسی به این نکته اساسی و مهم توجه می کند و بیشتر تمرکز افراد بر روی خودروهای شخصی است.

خواندن بیشتر »

نگاهی به حواشی به وجود آمده در فرودگاه مشهد/فرآیند یخ‌زدایی از هواپیما چگونه انجام می‌شود؟

مسئولان فرودگاه عملیات یخ‌زدایی را در زمان سوار شدن مسافران به هواپیما انجام می‌دهند تا پس از اتمام فرآیند یخ‌زدایی هواپیما بلافاصله از باند خارج شود.

خواندن بیشتر »

امکان صدور ویزای الکترونیک در فرودگاه بین المللی مشهد

معاون کنسولی، امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه گفت: پروژه ویزای الکترونیک هم‌اکنون وارد مرحله تست آژانس‌های مسافرتی شده است.

خواندن بیشتر »

فرودگاه مشهد در رده ۱۶ منطقه ای ایستاد

فرودگاه مشهد با اعزام و پذیرش 8 میلیون و 545 هزار و 598 مسافر و فرودگاه امام خمینی (ره) با اعزام و پذیرش 7 میلیون و 243 هزار و 120 مسافر به ترتیب در رتبه‌های 16 و 18 منطقه ای قرار گرفتند.

خواندن بیشتر »