صفحه اصلی / دستگاه ها

دستگاه ها

سرکنسول عراق در مشهد: در یک سال گذشته پروازها از عراق به ایران پنج برابر شده است

سرکنسول عراق در مشهد گفت: در قیاس با سه سال گذشته روند پروازها از عراق به ایران و مشهد پنج برابر شده است و فقط پروازهای العراقیه به سمت مشهد بالای هزار پرواز است که در روزهای مختلف این آمار افزایش می‌یابد.

خواندن بیشتر »

حضور خانواده گردشگر در مشهد و بازدید از موزه گوهرسنگ ها

مدیردبیرخانه شهرجهانی گوهرسنگ ها گفت: خانواده گردشگر (خانواده لطیفی) از موزه گوهر سنگها و آشنایی با شهر جهانی گوهر سنگ ها بازدید کردند.

خواندن بیشتر »

اضافه‌شدن سه دستگاه هلی‌کوپتر به یگان هوایی نیروی انتظامی استان خراسان رضوی

معاون عملیات فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: تا پایان امسال سه دستگاه هلی‌کوپتر دیگر به یگان هوایی ما برای گشت هوایی در مشهد اضافه خواهد شد.

خواندن بیشتر »

حذف بوی آشپزخانه آستان قدس با فناوری‌ محققان کشور

محققان دانشگاه شهید بهشتی با اجرای پایلوتی موفق به حذف بوهای نامطبوع از محیط شدند و بر اساس قراردادی که با آستان قدس رضوی منعقد شده است، قرار است بوی آشپزخانه این نهاد با فرآیندهای پلاسمایی حذف شود؛ ضمن آنکه راهکارهایی را برای حذف بوی نامطبوع در مسیر فرودگاه امام خمینی (ره) ارائه کردند.

خواندن بیشتر »

کشف یک هزار و ۲۲۱ عدد سکه قدیمی از قاچاقچیان مرز هوایی مشهد

فرمانده انتظامی استان از دستگیری چهار قاچاقچی هوایی و کشف مقادیری عتیقه‌های باستانی و محموله قرص‌های غیرمجاز در مشهد خبر داد.

خواندن بیشتر »

میانگین سن ازدواج دختر و پسر در خراسان رضوی به ترتیب ۳۰ و ۳۵ سال می باشد

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: 670 هزار نفر از جمعیت این استان که در محدوده سنی 30 تا 35 سال قراردارند در آستانه ازدواج می باشند.

خواندن بیشتر »