صفحه اصلی / تبلیغات در مشهد تریبون
طراحی سایت در مشهد

تبلیغات در مشهد تریبون

قابل توجه تجار، بازاریان، مدیران موسسات آموزشی و مراکز ارائه خدمت شهر مشهد

به عقیده کارشناسان امور بازاریابی، امروزه تبلیغات در فضای مجازی بیش  از هر راهکار دیگری سودمند است. تبلیغات در فضای مجازی به عنوان یک ارزش شناخته می شود و کمتر نهاد یا موسسه را می توان پیدا کرد که در فضای مجازی این فرصت را از دست داده باشد.به خصوص مراکز و بازاریانی که به دنبال جذب قشر جوان می باشند، باید بیش از سایرین به این حوزه اهمیت بدهند.زیرا در این دوره زمانی، جوانان فضای مجازی را تسخیر کرده اند و بیشترین توجهات آنها به این فضا اختصاص یافته است.

اما تبلیغات در مشهد تریبون چه مزایایی دارد؟

۱- اگر مرکز کسب و کار شما در مشهد است و به دنبال جذب بیشتر مشتری و مخاطب هستید به شما تضمین می دهیم مشهد تریبون برای شما انتخابی مناسب است. با توجه به اینکه تمامی مخاطبین ما را شهروندان مشهدی تشکیل می دهند و اساسا این رسانه رویدادهای خارج از این شهر را پوشش نمی دهد، شما می توانید با ارائه تبلیغ خود در این رسانه بومی، یک جامعه آماری کاملا هدف دار را جذب کنید. به عبارت دیگر تبلیغ شما در سایر خبرگزاری ها و سایت های اینترنتی کشور مورد توجه تمامی مردم و افکار عمومی کشور قرار می گیرد. ممکن است تعداد بسیار کمی از از مخاطبین آن رسانه مشهدی باشند و اساسا ارائه تبلیغ شما در سایتی که شاید ۹۷ درصد آن غیر مشهدی باشند برای شما سودی نخواهد داشت. آن هم در حالی که شما کسب و کارتان در شهر مشهد است. لذا با تبلیغ در مشهد تریبون، تبلیغ شما فقط در دید مشهدی ها قرار می گیرد و آنها می توانند از خدمات شما استفاده نمایند.

۲- مزیت دیگر تبلیغ در مشهد تریبون، دیده شدن شما در بین جوانان است. مشهد تریبون با رویکردی جدید و پوشش اخبار جذاب و مورد علاقه جوانان، این قشر را مخاطب هدف خود قرار داه است. لذا اگر شما به دنبال جذب این قشر هستید، تبلیغ در مشهد تریبون را به عنوان یک پیشنهاد مناسب از ما بپذیرید.

۳-مشهد تریبون  برای طراحی بنر شما، هیچگونه هزینه طراحی نمی گیرد و طراحی به صورت رایگان صورت می گیرد.

۴-تبلیغ در مشهد تریبون تنها به شکل درج بنر در سایت نیست. ما آماده ایم تا با قویترین ابزار رسانه ای، از مرکز شما رپورتاژ تهیه کرده و آن را منتشر نماییم. ضمنا بخش آگهی مشهد تریبون آماده است تا با شما در خصوص شیوه های غیر مستقیم تبلیغ در فضای مجازی به صورت رایگان مشاوره بدهد.

۵- مشهد تریبون برای مراکزی که تمایل به همکاری داشته باشند، تخفیفات ویژه و مناسبی در نظر گرفته است.

به طوریکه شما با ارائه تبلیغ ۲ ماهه، ۱۰ درصد تخفیف می گیرید. با ارائه تبلیغ ۳ ماهه، ۲۰ درصد و با ارائه تبلیغ ۴ ماهه تا ۳۰ درصد از هزینه تبلیغات را پرداخت نمی کنید.

همچنین برای قرارداد ۵ ماهه و بیشتر از آن، شما از تخفیف رویایی ۵۰ درصد بهره می برید.

برای تماس با بخش آگهی و تبلیغات با ایمیل یا شماره تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

mashhadtribune@gmail.com

۰۹۱۵۹۰۹۴۷۴۵

 

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *