صفحه اصلی / درباره ما / دعوت به همکاری
طراحی سایت در مشهد

دعوت به همکاری

همکاری با مشهد تریبون

مشهد تریبون بر این عقیده است که مخاطبینش همکارانش می شوند و همکارانش همان مخاطبانش. آن چیزی که ما به عنوان یک رسانه بومی به دنبال آن هستیم، این است که همه ما دست به دست هم این رسانه را مدیریت کنیم. این رسانه قرار است تریبون شهر مشهد باشد. پس مدیریت آن هم باید فراگیر باشد. فعالیت همه علاقه مندان در این رسانه باعث افتخار ماست و هیچگونه محدودیتی ( به جزء مباحث مالی) برای پذیرش همکار در این زمینه نداریم. ما به واقع معتقدیم که صاحبان این رسانه شما هستید و مدیریت این رسانه نزد ما امانتی بیش نیست.

شما عزیزان می توانید در زمینه های مختلفی به ما یاری برسانید. برخی از این زمینه ها را در زیر می آوریم. البته شما ممکن است در موارد دیگری بتوانید به ما و در  واقع به رسانه خودتون کمک کنید که از شما می خواهیم که آن موارد را هم با ما در میان بگذارید.

۱-     ارسال سوژه برای تهیه گزارش یا خبر از رویدادها و اخبار شهر که برای این بخش در سایت زبانه ای طراحی شده است و شما می توانید برای دیدن این بخش اینجا کلیک نمایید.

۲-     ارسال تصاویر (عکاسی) و کلیپ های خود از شهر مشهد و رویدادهایی که شهر ما میزبان آن وقایع است.

۳-     تهیه گزارش های خبری و فعالیت شما به عنوان خبرنگار ( اگه شما دارای تخصص خبرنگاری نیستید ما به شما کمک می کنیم)

۴-     جذب اسپانسر برای مشهد تریبون و کسب درآمدی برای خودتان که برای اطلاعات بیشتر در این زمینه اینجا کلیک نمایید

۵-     طراحی گرافیکی در دنیای مجازی شامل طراحی بنرهای اینترنتی، لوگو و …

۶-     ارسال یادداشت یا مقاله ای که خود به رشته تحریر درآورده باشید. فراموش نکنید که موضوع مطالب باید در دایره شهر مشهد باشد و به یک شکلی باید با شهر مشهد مرتبط باشد. اگر نوشته شما غیر این است، لطفا آن را برای ما نفرستید.

۷-     ارائه پیشنهادات و انتقادات که بسیار برای ما سازنده است.

نکته اول : سعی کنید حتما به همراه گزارش ها و نوشته های خود، تصویر با کیفیت و مناسبی را برای ما ارسال نمایید.

نکته دوم: با توجه به آنکه تمامی هزینه های راه اندازی و جاری مشهد تریبون از هزینه شخصی صرف شده است و این رسانه به هیچ ارگان یا شخصی وابسته نیست، ما فعلا نمی توانیم در خصوص زحمات شما هزینه ای را بپردازیم. اما مطمئنا در صورتی که این توان را پیدا کنیم، در حد وسع و توان خود برای همکاران عزیزمان جبران خدمت خواهیم کرد.

شما عزیران می توانید در خصوص همکاری با ایمیل و شماره تماس زیر در ارتباط باشید:

۰۹۱۵۹۰۹۴۷۴۵

mashhadtribune@gmail.com

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *