صفحه اصلی / دستگاه ها / اداره کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی / فراخوان طرح های پژوهشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی منتشر شد
طراحی سایت در مشهد

فراخوان طرح های پژوهشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی منتشر شد

قائم مقام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: فراخوان طرح های پژوهشی این اداره کل منتشر شد.

یوسف امینی با بیان این خبر افزود: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به استناد ابلاغیه 426719 سازمان مدیریت و برنامه ریزی در نظر دارد اجرای طرح های پژوهشی مصوب را به مراکز و موسسات واجد الشرایط واگذار نماید.

وی ادامه داد: این مراکز از میان دانشگاهها ، موسسات آموزش عالی دولتی و غسر دولتی ، موسسات پژوهشی یا فناوری دارای مجوز از یکی از مراجع وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی یا مجلس شورای اسلامی و همچنین شرکت های دارای تاییدیه دانش بنیان از مرجع مقرر در آیین نامه اجرایی قانون حمایت از شرکت ها و موسسات دانش بنیان و تجاری سازی نوآوری ها و اختراعات و سازمان های جهاد دانشگاهی استان انتخاب می گردند.

قائم مقام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی بیان داشت: حداکثر مهلت ارسال پیشنهاد برای پذیرش هر یک از اولویت ها تا 15 دی ماه می باشد.

وی اولویت های پژوهشی این اداره کل را به شرح ذیل اعلام کرد:  

1-         فرهنگ و چالش های اجتماعی(مهاجرت و حاشیه نشینی در شهرها،تهاجم فرهنگی،آسیب پذری و تاب آوری اجتماعی)

2-         بررسی و ارایه گزارش تاثیرات اجتماعی شیوع کرونا و راهکارهای مقابله با آن

3-         بررسی میزان تنوع و مصرف کالاها و خدمات فرهنگی و هنری شهرستان مشهد و تاثیر آن در افزایش امید و نشاط اجتماعی آحاد مردم

4-         اجرای پروژه رصد فرهنگی و اجتماعی 3 شهرستان تربت حیدریه ، تربت جام و تایباد 

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *