صفحه اصلی / اسلاید صفحه اول / ثبت نام 119 نفر در 2 روز اول در استان
طراحی سایت در مشهد

ثبت نام 119 نفر در 2 روز اول در استان

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: از مجموع داوطلبان ثبت نام شده در روز دوم، تعداد 51 نفر مرد و 11 نفر زن هستند که 9 نفر از بانوان در حوزه انتخابیه مشهد و کلات، یک نفر در حوزه انتخابیه سبزوار، جوین، جغتای، داورزن و خوشاب و یک نفر هم از حوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن و خلیل آباد ثبت نام کرده‌اند.

حسن جعفری با اعلام این خبر، اظهار کرد: فرآیند ثبت نام داوطلبان شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ساعت 8 صبح 10 آذرماه در 12 حوزه انتخابیه آغاز شد و در مجموع با احتساب ثبت نام‌های روز نخست، 119 نفر در دو روز گذشته نام‌نویسی کرده‌اند.

وی افزود: از مجموع ثبت نام های انجام گرفته، 115 مورد نهایی شده و 4 نفر نیز درحال تکمیل ثبت نام و طی فرآیندهای قانونی هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی بیان کرد: از مجموع داوطلبان ثبت نام شده در روز دوم، تعداد 51 نفر مرد و 11 نفر زن هستند که 9 نفر از بانوان در حوزه انتخابیه مشهد و کلات، یک نفر در حوزه انتخابیه سبزوار، جوین، جغتای، داورزن و خوشاب و یک نفر هم از حوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن و خلیل آباد ثبت نام کرده‌اند.

جعفری میانگین سنی داوطلبان در روز دوم را 41 سال اعلام کرد و گفت: جوان‌ترین داوطلب 30 ساله و مسن‌ترین آنها 70 ساله بوده‌اند.

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی خاطرنشان کرد: از مجموع داوطلبان روز دوم، 16 نفر کارمند، 11 نفر فرهنگی، 7 نفر شغل آزاد، 6 نفر بازنشسته، یک نفر روحانی و 21 نفر دارای سایر مشاغل بوده‌اند.

لازم به ذکر است، از 57 نفر متقاضی ثبت نام در روز اول، تعداد 54 نفر به صورت قطعی ثبت نام کردند و 3 نفر به روز بعد موکول شد که ثبت نام آنها کامل شده است.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *