صفحه اصلی / اسلاید صفحه اول / ارزیابی مثبت رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر مشهد از روند اجرای پروژه های عمرانی
طراحی سایت در مشهد

ارزیابی مثبت رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر مشهد از روند اجرای پروژه های عمرانی

بهاروند گفت: پروژه‌های عمرانی در موعد مقرر به بهره‌برداری خواهند رسید.

مجتبی بهاروند، رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد در بازدید از پروژه های عمرانی سطح شهر بازدید کرد و گفت:حدود ۲ ماه از آغاز عملیات اجرایی تقاطع ۴ سطحی آزادگان واقع در میدان نمایشگاه گذشته است که تاکنون بخش عمده‌ای از کارها به جابجایی درختان، تغییر در تاسیسات شبکه‌های آب و برق و معارض‌ اختصاص یافته است، همچنین درخصوص پیش‌بینی مسیرهای انحرافی جلسات متعددی با پلیس راهور برگزار شده است و نقشه‌ها نیز در دستورکار قرار خواهد گرفت.

وی افزود: خوشبختانه پروژه جاده حسن‌آباد با توجه به فعالیت ۲ و ۳ شیفته کارگران، براساس زمان‌بندی پیش‌بینی شده درحال پیشرفت است و تا ۶۰ روز آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

بهاروند خاطر نشان کرد: تمام نیازهای پروژه تامین شده و مشکلی وجود ندارد. ابتدا قرار بود در آیلند میانی جاده صرفا تیرهای چراغ برق نصب شود ولی تصمیم بر این شده تا به منظور زیبایی فضای شهری، آیلند میانی فضای سبز باشد و بلوار داشته باشیم.

وی ضمن بیان اینکه دوربرگردان ابوطالب هیچ مشکلی درزمینه های اعتبار، معارض و نقشه ندارد و لذا انتظار داریم در موعد مقرر به بهره‌برداری برسد، اذعان داشت:  آبگرفتگی کال اقبال در بولوار شهید آوینی در زمان های بارش باران، یکی از مشکلات جدی ساکنان این محدوده بوده که با ساخت این کال، مشکل برطرف خواهد شد؛ تاکنون این پروژه ۵۰ درصد پیشرفت داشته و امیدواریم پیش از آغاز بارش‌ها و تا ۲ ماه آینده تکمیل شود.

بهاروند ادامه داد:  همچنین بولوار خاقانی تا ۹ روز آینده نیز به بلوار نماز متصل خواهد شد. از تاکیدات کمیسیون احداث مسیرهای ویژه دوچرخه در بلوارهای جدیدالاحداث بوده که در این مسیر نیز ایجاد می‌شود.

 

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *