صفحه اصلی / اسلاید صفحه اول / اقدامی عجیب در جلسه علنی شورای شهرستان مشهد/گزینه روابط عمومی معرفی کنید
طراحی سایت در مشهد

اقدامی عجیب در جلسه علنی شورای شهرستان مشهد/گزینه روابط عمومی معرفی کنید

امروز 24 شهریور 98 جلسه علنی شورای اسلامی شهرستان مشهد و اولین جلسه رسمی با ریاست شهناز رمارم برگزار گردید.

اما این جلسه با یک حاشیه همراه شد. در پایان جلسه رمارم خطاب به خبرنگاران علنا گفت که برای مدیریت روابط عمومی شورای شهرستان مشهد گزینه معرفی کنید. صحبتی که دقیقا در مقابل مدیر کنونی روابط عمومی شورای شهرستان محسن قدیمی باقرآباد بیان شده و طرح چنین سخنی به این شکل جای تعجب دارد زیرا شان مدیر کنونی رعایت نشده است.

تغییر مدیریت ها از حقوق شورای شهرستان و نماینده اعضا به عنوان رئیس است اما اینکه در مقابل قردی که در دفتر شورا در حال خدمت هست اعلام شود که گزینه معرفی کنید به نظر اقدامی حرفه ای و اخلاقی نیست و به نوعی کم لطفی و کم توجهی به مدیر فعلی است، زیرا رئیس می توانست در جلسه ای خصوصی به فرد پایان ماموریت را اعلام نماید نه اینکه با چنین سخنی در عموم عملا فرد را با حرف برکنار کند.

این مسئله شخصی نیست و هر فرد دیگری نیز اگر جای قدیمی باقرآباد بود نیز باید این انتقاد مطرح می شد زیرا اساس کار ایراد حرفه ای دارد.

همچنین شنیده ها حاکی است که برخی از اعضای شورای شهرستان مشهد نسبت به این اقدام رمارم انتقاد داشتند و آنها نیز تعجب کرده اند.

به هر حال آنچه مشخص است که قدیمی باقرآباد مدیر روابط عمومی شورای شهرستان مشهد که در دو سال گذشته فعالیت چشمگیری در این شورا داشته است با سلایق و نظرات رمارم همخوانی ندارد و از شورای شهرستان رفتنی است اما امیدواریم که مدیر آینده فردی دارای وجهه، سابقه، تخصص و وزن رسانه ای باشد تا شورای شهرستان مشهد بهتر از گذشته در زمینه همراه کردن عموم و هماهنگی با رسانه های استان فعالیت نماید.

شورای شهرستان در دوره جدید با بازداشت 2 عضو همراه بود و شورایی که می توانست بیشترین حواشی را داشته باشد و تحت بیشترین حملات قرار گیرد، با مدیریت مدیر روابط عمومی کنونی، توانست از حواشی دوری کند و امور مربوط به خدمت رسانی در شهرهای اطراف مشهد و روستاها را پیگیری نماید.

محسن قدیمی باقرآباد مدیرکنونی که ظاهرا باید از این شورا حداحافظی کند در سابقه خود 2 حکم مشاوره از شهردار شهرهای مزداوند و درود را دارد و مولف سه جلد کتاب در حوزه حقوق سیاسی و مدیریت شهری است. او همچنین عضو مجمع مشورتی توسعه شهرستان مشهد می باشد.

قدیمی باقرآیاد همچنین دانش آموخته علوم سیاسی در مقطع کارشناسی است و مشاور نماینده سازمان های مردم نهاد در هیات نظارت سازمان های مردم نهاد استانداری خراسان رضوی بوده است.

او از فعالین دانشجویی شناخته شده دانشگاه آزاد و صاحب امتیاز و سردبیر پر تیراژترین نشریه دانشجویی مشهد بود و چندین رتبه کشوری را نیز کسب نمود.

پیش از قدیمی باقرآباد در دوره پیش، عباسعلی بادیانی نماینده مردم رضویه مدیر روابط عمومی شورای شهرستان بود. وی در دوره قالیباف از مدیران شهری تهران بود و در شهرداری مشهد از اعضای اصلی گروه مشاوران جوان به شمار می آمد. وی هم اکنون مشاور اجرایی شیران خراسانی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی است.

 

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *