صفحه اصلی / اسلاید صفحه اول / مربی سابق پدیده: از باشگاه طلبکار هستم/کسی پاسخگو نیست!
طراحی سایت در مشهد

مربی سابق پدیده: از باشگاه طلبکار هستم/کسی پاسخگو نیست!

مجید نوروزی مربی سابق تیم فوتبال پدیده که این روزها در یکی از تیم های باشگاهی لیگ کانادا مشغول به فعالیت است درگفتگو با سرویس ورزشی مشهدتریبون از خلف وعده مسئولان باشگاه پدیده خبرداد و افزود: متاسفانه در زمان مدیریت وطنخواه باشگاه دچار مشکلات مالی شده بود و برای رفع بخشی از آنها مبلغ ۴۲هزاریورو پرداخت کردم و قرارشد دراولین فرصت به من برگردانند اما متاسفانه از روزی که جناب مرزبان رفتند تاکنون موفق به دریافت مبلغ مورد اشاره نشده ام.
وی ادامه داد: حتی وقتی جناب مرزبان در پیکان بودند مبلغی را که بین من و ایشان به عنوان حساب شخصی وجود داشت برایم واریز کردند که باشگاه پدیده این پول را به حساب پرداخت بدهی برای من در نظر گرفت!

نوروزی افزود: در آن مقطع بازیکن خارجی تیم پدیده به نام دومینیک که بدلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالات می بایست به کشورش باز می گشت و پرداخت این مبلغ با مشکل مواجه شده بود، بنده ۳۲۰۰یورو از جیب شخصی پرداخت کردم ولی تاکنون به من بازنگردانده اند.

نوروزی خاطر نشان کرد: سوال من این است که چرا باشگاهی که اینقدر همه برای موفقیتش تلاش کرده اند باید اینگونه پاسخگو باشد.

مربی سابق باشگاه پدیده اظهار داشت: ظاهرا مقرر شده 3200 یورو مذکور طی تفاهم انتقال باشگاه، توسط مالک جدید باشگاه پرداخت شود و 42 هزار یورو مذکور نیز  به طور کامل به اینجانب پرداخت نشده که اسناد و مدارک آن موجود است.
وی ضمن بیان اینکه در این شرایط اقتصادی واقعا متضرر شده ام، بیان کرد: حرفهای زیادی برای گفتن دارم که درصورت لزوم بصورت شفاف بیان خواهم  نمود.

یونس مسعودی

گفتنی است مشهد تریبون پاسخ احتمالی باشگاه پدیده سابق یا شهرخودرو را درج خواهد کرد.

 

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *