صفحه اصلی / اسلاید صفحه اول / اصولی پا به توپ شد/ نگاهی به برنامه های رئیس جدید هیات فوتبال خراسان رضوی
طراحی سایت در مشهد

اصولی پا به توپ شد/ نگاهی به برنامه های رئیس جدید هیات فوتبال خراسان رضوی

احسان اصولی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد که در نهایت توانست در انتخابات اخیر هیات فوتبال خراسان رضوی پیروز شود، حکم خود را از رئیس فدراسیون مهدی تاج دریافت کرده و اولین هدف کوتاه مدت خود را برگزاری فینال جام حذفی در مشهد عنوان کرده است.

اصولی در این زمینه گفت:صحبت‌هایی با تاج بعد از مجمع انجام دادم و ایشان هم قرار شد پیگیری هایی بکنند ولی به هر حال برای برگزاری این بازی متغیرهای زیادی هستند که باید در کنار یکدیگر قرار بگیرند. موافقت شورای تأمین هم از جمله مهم ترین آنهاست.

وی افزود: این اشتیاق برای برگزاری فینال جام حذفی در مشهد وجود دارد و خوشبختانه ما زیرساخت خوبی چون ورزشگاه امام رضارا هم داریم و بابر گزاری این مسابقه در مشهد موافقیم.

وی همچنین در اولین گفت و گو خود با این سمت با رادیو حراسان برخی از برنامه های خود را تشریح کرد. وی تبیین اهمیت فوتبال و ایجاد فضای مطالبه عمومی در بین تمامی مدیران و مجموعه دستگاه‌های اجرایی را جهت هم افزایی امکانات را از مهمترین برنامه های خود دانست.

او همچنین از برنامه خود برای احداث زمین های چمن در شهرستان ها با مساعدت اداره کل ورزش و احیای جایگاه ورزشگاه تختی گفت و بیان کرد:

مجموعه ورزشی تختی را به عنوان یک نشان شهری می‌دانیم و برای آن ارزش والایی قائل هستیم.

اصولی افزود: به منظور احیای این مجموعه با اداره کل ورزش و جوانان استان و مجموعه مدیریت شهری مشهد وارد گفتگو شده‌ایم تا ضمن انعقاد تفاهم‌نامه‌ای 3 جانبه، ورزشگاه تختی را فعال‌تر و پویاتر کنیم.

رییس هیات فوتبال استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: این مجموعه از ظرفیت‌های متنوعی برای درآمدزایی برخوردار است که در همین راستا می‌توانیم با شهرداری به تعامل برسیم و ازفضاهای بلااستفاده بهره‌برداری مناسبی شود.

اصولی گفت: موقعیت و جایگاه ورزشگاه تختی به نحوی است که می‌تواند جنبه‌های زیادی داشته باشد و لذا فوتبال دوستان مشهدی مطمئن باشند که این مجموعه با جلب اعتبارات دولتی و شهری و جذب سرمایه‌گذار احیا خواهد شد.

او همچنین فوتبال شهرستان ها را اولی دانست و در بخش دیگری به تشریح رویکردهای حمایتی خود از حوزه فوتبال بانوان پرداخت و اظهارکرد: حمایت از ورزش بانوان را از آغاز فعالیت خود در شورای شهر مشهد پیوسته مورد توجه داشته‌ام و در مسئولیت جدید نیز آن را به سطح استان تسریع خواهیم داد.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *